super@urok-ua.com

Опорні схеми-конспекти для активізації розумової діяльності на уроках української мови в початкових класах при вивчені теми «Звуки і букви»

Автор матеріалу: Опорні схеми-конспекти для активізації розумової діяльності на уроках української мови в початкових класах при вивчені т...

Опорні схеми-конспекти для активізації розумової діяльності на уроках української мови в початкових класах при вивчені теми «Звуки і букви»
Дана стаття надає змогу активізувати розумову діяльність учнів на уроках української мови при вивченні теми «Звуки і букви» в 2 і 3 класах шляхом роботи з опорними схемами-конспектами, які вміщують теоретичний і практичний матеріал. Ці схеми-опори надають змогу учням не заучувати правила, а розуміти їх завдяки практичним завданням.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

  • : Мішура Світлана Вікторівна
  • : Вчитель початкових класів
  • : Олексієво-Дружківська санаторна школа-інтернат № 13 Донецької облради
  • Опорні схеми-конспекти
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Практичні завдання , запропоновані вчителем, допоможуть учням засвоїти знання та розуміти мовні аспекти, не зазубрюючи правила. А результат буде позитивним. Такі опорні схеми розвивають різні види пам’яті, що має важливе значення для засвоєння програмового матеріалу. Дякую.

  2. Розроблені схеми – опори можна використовувати як картки для індивідуальної роботи на наступний урок після засвоєння правила, ну і звісно за націленим призначенням. Практичні завдання зможуть показати результативність вивченого матеріалу кожним учнем.

  3. Погоджуюся з попередній коментарем, адже для вчителя не головне “запакувати” дитину знаннями, а справді підготувати її до життя. Тому такі опорні схеми для написання орфограм з теми “Звуки і букви” є цілком вмотивованими, містять цікаво підібрані завдання, що відповідають чинній програмі та вимогам.

  4. Світлана Вікторівна розробила цінний матеріал, адже засвоєння теоретичного матеріалу є надзвичайно складним завданням для молодших школярів. Гадаю, якщо використовувати дані схеми-опори на уроках систематично, учні зрозуміють як на практиці застосовувати те чи інше правило.