mail@urok-ua.com

Спецкурс “Застосування математики в музиці”

Спецкурс “Застосування математики в музиці”
Спецкурс по застосуванню математики в музиці допоможе побачити учням приклади застосування математики не лише в техніці і економіці, а і незвичний зв`язок мистецтва та точних наук. Сприяє всебічному розвитку особистості, розвитку індивідуальних інтересів та схильностей школярів.

Вікно перегляду документа

  • : Микитенко Людмила Дмитрівна
  • : учитель математики
  • : Опорний заклад "Зіньківська спеціалізована школа I-III ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області"
  • Спецкурс Застосування математики в музиці
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Музика активізує нас емоційно, інтелектуально й фізично. Музика допомагає входити в стан повного зосередження, що дозволяє обробляти і запам’ятовувати великі обсяги інформації. Вмикайте дітям музику і будьте з ними на одній хвилі!

  2. Цікавий та несподіваний спецкурс, є чому повчитися і чим зайнятися з учнями. Гарно, що матеріали, надані автором, можна використовувати на звичайних уроках як математики так і музики, а ще це, можливо, тема для години спілкування та нового учнівського дослідницького проекту. Дякую за ідеї!

  3. Поєднати на уроці математику і музику здається незвичайним, але , ознайомившись з даним матеріалом погоджуєшся з необхідністю застосовувати даний прийом на практиці для створення розвивального середовища на уроці.

  4. Спецкурс описано чітко, вказано його мету і завдання, планування, описані методи і прийоми роботи. Цікава тема і не більш цікавішим є її розкриття. Все сподобалось, рекомендую у використанні на практиці серед колег. А Вам успіхів у роботі і ще більше творчих ідей.