mail@urok-ua.com

Спецкурс “Застосування математики в музиці”

Спецкурс “Застосування математики в музиці”
Спецкурс по застосуванню математики в музиці допоможе побачити учням приклади застосування математики не лише в техніці і економіці, а і незвичний зв`язок мистецтва та точних наук. Сприяє всебічному розвитку особистості, розвитку індивідуальних інтересів та схильностей школярів.

 • : Микитенко Людмила Дмитрівна
 • : учитель математики
 • : Опорний заклад "Зіньківська спеціалізована школа I-III ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області"
 • Спецкурс Застосування математики в музиці
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
118

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

 1. Цікавий та несподіваний спецкурс, є чому повчитися і чим зайнятися з учнями. Гарно, що матеріали, надані автором, можна використовувати на звичайних уроках як математики так і музики, а ще це, можливо, тема для години спілкування та нового учнівського дослідницького проекту. Дякую за ідеї!

 2. Поєднати на уроці математику і музику здається незвичайним, але , ознайомившись з даним матеріалом погоджуєшся з необхідністю застосовувати даний прийом на практиці для створення розвивального середовища на уроці.

 3. Спецкурс описано чітко, вказано його мету і завдання, планування, описані методи і прийоми роботи. Цікава тема і не більш цікавішим є її розкриття. Все сподобалось, рекомендую у використанні на практиці серед колег. А Вам успіхів у роботі і ще більше творчих ідей.