“Стрілецькі пісні”, урок з української літератури, 6 клас

Автор публікації
Автор матеріалу: “Стрілецькі пісні”, урок з української літератури, 6 клас
Посада: учитель української мови та літератури
Місце роботи: Комунальний заклад «Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів № 16 Харківської міської ради Харківської області імені В.Г. Сергєєва»

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

У конспекті подано розробку уроку з теми ” Стрілецькі пісні. Надано біогафічні дані про авторів, наведені тексти пісень

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Дана тема є складною. Вважаю, що урок перевантажений інформаційно, особливо датами, які учні не запам’ятають. Який зв’язок із музичним мистецтвом? Над презентацією ще треба попрацювати (невиразний естетичний фон, на 7-9 слайдах використано занадто мілкий шрифт, загальна кількість слайдів недостатня). Дякую.

  2. Чудово простежується, що вчитель добре підготував технічне забезпечення уроку, опрацював додаткову літературу, наочність, підготовлені діти-доповідачі. За такої підготовки до уроку мета буде досягнута! Спасибі.

  3. Учитель на уроці української літератури поєднує історичний та літературний матеріали. Від теорії до практики учні засвоюють важливу інформацію. Презентація допомагає досягнути мети уроку. Дякую.

  4. Наталя Анатоліївна у конспекті з української літератури зосередила увагу на одну із важливих тем,а саме “Стрілецькі пісні”.Авторка використала історичні розвідки про січових стрільців.Презентація відображає етапи уроку.Хороша робота. Дякую