super@urok-ua.com

Творчий проект. Украйнські обрядові пісні для 9-10 кл.

Автор матеріалу: Творчий проект. Украйнські обрядові пісні для 9-10 кл.

творчій проект Украйнські обрядові пісні
ознайомити учнів із українською календарно-обрядовою поезією, її різновидами, визначити роль і місце пісні в житті народу; дізнатися більше про календарно-обрядові пісні літнього циклу; навчити розуміти магічну силу обрядових пісень для наших предків; розвивати вміння виразно і вдумливо співати

Вікно перегляду документа

  • : Максименко Людмила Володимирівна
  • : вихователь
  • : Тульчинська спеціалізована загальноосвітня школа – інтернат І-ІІІ ступенів – ліцей
  • Акродиктанти
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Запропонований творчий проект має великий виховний потенціал. Фотоматеріал дає можливість уявити захід, пофантазувати. Обрядові пісні мають свою тематику, з якою знайомить автор, теорія поєднується з відповідним пісенним матеріалом.

  2. Вдало підібраний пісенний матеріал заходу. Він розкривається послідовно, відповідно до сезонів. Найбільше сподобалися жниварські календарно – обрядові пісні. Так і хочеть заспівати разом з учасниками, прославляючи працю хлібороба, радіючи закінченню польових робіт. Спасибі за творчий проект.

  3. Даний проект є повноцінною театральною постановкою, що продемонструє учням усю красу календарно-обрядових традицій. Також рекомендую зробити акцент на зв’язок із сучасністю. Усім відомо, що інформація без зв’язку не засвоїться. Дякую за творчий підхід до теми. Успіхів!