Сценарій новорічного свята для старшокласників

Сценарій новорічного свята для старшокласників
Завжди хочеться, щоб новорічне свято запам’яталося, щоб воно було несхоже на попередні, щоб такого ні в кого не було. Читайте, може, сподобається і використаєте.

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Кастинг – це творчо, сучасно, креативно. Старші діти люблять ускладнені завдання, побудовані на знайомих телевізійних передачах. Адже чим старшими є діти, чим ширше коло їх інтересів, тим складнішими та різноманітнішими повинні бути ігрові завдання. Дякую.

  2. Лідія Володимирівна підготувала сучасне свято для своїх старшокласників. З гумором учні виконують ролі Діда Мороза та Снігурочки. Таку гарну ідею можна і запозичити . Дякую.

  3. Захід відповідає запитам сучасності. Лідія Володимирівна врахувала інтереси старшокласників при підготовці до свята. Гадаю, дане дійство відвідали всі бажаючі та отримали масу позитивних емоцій від участі в новорічному шоу.

  4. Сьогодення диктує свої тенденції і моду. Широкого загалу набули реаліті – шоу. Тому ідея новорічного свята “Новорічний кастинг” сподобається старшокласникам. Вони отримають можливість проявити себе, показати у всій красі. Дякую за задум.