Сценарій новорічного свята

Сценарій новорічного свята
Мета: розвивати у учнів навички сценічної гри, артистичні здібності, вміння перевтілюватися,фантазувати,мислення; формувати творчу уяву, культуру мовлення та спілкування;виховувати емоційно-дійове сприйняття танцювальної музики та виконавські навички.
Реквізит: декорації до свята, ялинка, подарунки.

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

 • : Паращук Катерина Віссаріонівна
 • : Вчитель зарубіжної літератури, педагог-організатор
 • : школа I-III ст .с.Бабин Кельменецького р-ну, Чернівецької обл.
 • Сценарій Новорічного свята
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Не погоджуюсь з пані Світланою. Учні школи (а особливо школярі початкових класів) з радістю та хвилюванням щороку чекають Новорічного ранку, присутності Діда Мороза та Снігороньки!!!
  Як на мене, сценарій представлений Катериною Віссаріонівною хоч традиційний, проте цікавий. І впевнена, що новорічне свято вдалося. Дякую за розробку!

 2. Звичний, традиційний сценарій. Жодного креативу не побачила, на жаль. Дід Мороз і Снігурочка- банально і не цікаво. Єдине, що робить це свято святом, то це танці. Та заключний вірш мені сподобався.)

 3. Новорічний карнавал запрошує всіх присутніх веселитися. Продуманий розважальний матеріал корисний для використання на даному святі.Гра “Склади сніговика ” сподобалась найбільше.Дякую за ідею!

 4. Сценарій розважальний,тематичний. Гарний літературний матеріал підібрано для дітей. Прекрасні побажання звучать з їхніх уст. Танці, хороводи, ігри – невід ємні атрибути веселого настрою на новорічнову святі.

 5. Як для учнів 1-2 класів, досить непоганий сценарій. Віршики неважкі для заучування дітям. З танцями, з іграми – це діти люблять. Хоча я б ввела ще якісь казкові персонажі, але це справа смаку.