mail@urok-ua.com

Сценарій презентації м.Києва “Як тебе не любити, Києве мій”

Одним із найкращих форм виховної роботи в нашій школі є загальношкільні виступи- мандрівки. Тематика різноманітна. Кожен клас отримує завдання,діти і вихователі готуються та презентують свою роботу на загальношкільному заході. Передумовою виступа “Подорожуємо Україною” було створення лепбука. У кожної виховної групи було своє місто. Неймовірна подорож пройшла дуже цікаво! Пропоную вашій увазі «Презентацію міста Києва «Як тебе не любити, Києве мій»».

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Було цікаво подорожувати разом з вами! Подібні форми роботи сприяють розвитку творчих здібностей, формують в учнів самосвідомість, патріотичні почуття. Зміст публікації закликає до досліджень рідного міста. Дякую.

  2. Нестандартна форма виховного заходу привернула мою увагу. Ідея презентувати свої мандрівки в такий цікавий спосіб – втілення в життя свого проекту. Ця методична розробка буде корисною класним керівникам. Дякую.

  3. Хто не був ще у Києві, то обов”язково захоче його відвідати, ознайомившись із Вашою роботою, адже це славне місто. Сподобались гумористичні сценки. Вже завантажила Вашу розробку до свого методичного архіву. Дякую!

  4. Дуже цікавий, різнобарвний інтерактивний виховний захід. Проведення таких форм роботи допоможе вихованцям відчувати себе справжніми українцями, зберігати культуру, звичаї і традиції свого народу. Цікаві сценки. Обов’язково використаю у своїй роботі.