mail@urok-ua.com

Сценарій проведення виховного заняття “Дивіться на нас як на рівних”

Сценарій проведення виховного заняття “Дивіться на нас як на рівних”
Заняття «Дивіться на нас, як на рівних» спрямоване на формування позитивного ставлення суспільства до людей з особливостями психофізичного розвитку як повноцінних, повноправних громадян України, покликаний допомогти студентам, науково-педагогічному персоналу усвідомити проблеми громадян з особливими потребами, у тому числі дітей-інвалідів, толерантно ставитись до них, налагоджувати й підтримувати дружні стосунки.

 • : Одарченко А.В., Бондарчук О.І.
 • : викладачі загальноосвітніх дисциплін
 • : Хомутецький ветеринарно-зоотехнічний технікум ПДАА
 • сценарій проведення виховного заняття
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
71

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

 1. Захід порушує нагальну проблему людства, закликає творити добро. Змістовно наповнений інформаційний матеріал хочеться доповнити вправами діалогічного характеру. Пізнавальною є література, запропонована автором. Загалом, сценарій виконує поставлену мету.

 2. Заняття видалось емоційним, подано багато конкретних прикладів із життя – що обов”язково вплине на студентів. Повчальними є фільми відібрані для перегляду. Але хотілося б доповнити захід інтерактивними вправами, проведенням дискусії, обговоренням питань. В тексті мало питальних речень. Невже викладач все сам говорив і говорив?! Не віриться в це… Успіхів Вам у роботі.