Сценарій проведення виховного заняття “Дивіться на нас як на рівних”

Сценарій проведення виховного заняття “Дивіться на нас як на рівних”
Заняття «Дивіться на нас, як на рівних» спрямоване на формування позитивного ставлення суспільства до людей з особливостями психофізичного розвитку як повноцінних, повноправних громадян України, покликаний допомогти студентам, науково-педагогічному персоналу усвідомити проблеми громадян з особливими потребами, у тому числі дітей-інвалідів, толерантно ставитись до них, налагоджувати й підтримувати дружні стосунки.

Вікно перегляду документа

  • : Одарченко А.В., Бондарчук О.І.
  • : викладачі загальноосвітніх дисциплін
  • : Хомутецький ветеринарно-зоотехнічний технікум ПДАА
  • сценарій проведення виховного заняття
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. У нашій школі також щорічно проводяться заходи за даною тематикою. Ми пропонуємо учням виконувати ситуативні завдання. Ваш матеріал також сподобався , змушує задуматися над плином власного життя, закликає бути милосердними, витривалішими, щирішими.

  2. Захід порушує нагальну проблему людства, закликає творити добро. Змістовно наповнений інформаційний матеріал хочеться доповнити вправами діалогічного характеру. Пізнавальною є література, запропонована автором. Загалом, сценарій виконує поставлену мету.

  3. Заняття видалось емоційним, подано багато конкретних прикладів із життя – що обов”язково вплине на студентів. Повчальними є фільми відібрані для перегляду. Але хотілося б доповнити захід інтерактивними вправами, проведенням дискусії, обговоренням питань. В тексті мало питальних речень. Невже викладач все сам говорив і говорив?! Не віриться в це… Успіхів Вам у роботі.