mail@urok-ua.com

Сценарій свята “Лунай, прекрасна наша мово!”

Сценарій свята “Лунай, прекрасна наша мово!”
Мета: сприяти створенню святкового настрою, розвитку організаторських, творчих та пізнавальних здібностей, формуванню культури навчальної праці.

Сценарій свята

Вікно перегляду документа

  • : Процюк Наталя Володимирівна
  • : Вчитель початкових класів
  • : Іванівська ЗШ І-ІІ ступенів
  • Сценарій свята
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Як важливо пишатися мовою, на якій ти сам розмовляєш! Чудовий сценарій свята. Докладний і цікавий матеріал. Розроблений автором сценарій можна застосовувати і в позаурочній діяльності, а так само як відкритий захід. Велике спасибі за розробку автору.

  2. Зацікавили ваші завдання-зупинки, кожна з них, справді, заставляє дитину замислитися, проаналізувати, знайти відповідь, дібрати слово. Не можу погодитись з тим коментарем, де говориться, що дитина на святі повинна відпочивати, цікаві завдання можуть бути святом, діти люблять мислити, головне, щоб буле весело, пізнаючи світ, дитина пізнає і себе. Дякую за розробку свята.

  3. Захід сприяє формуванню і розвитку соціально зрілої, творчої особистості з усвідомленою громадянською позицією, почуттями національної свідомості, знання рідної мови допомагає в цьому. Завдання цікаві, пізнавальні.

  4. Матеріал в цілому хороший, але хіба це свято? Логічніше назвати це просто виховним заходом чи ще краще урок-подорож, чи урок-мандрівка. На святі діти повинні відпочивати, веселитись, а тут постійно треба думати, згадувати і пояснювати.