super@urok-ua.com

Сценарій українських вечорниць “Нема кращої господині , ніж на Україні” для учнів початкової школи

Автор публікації
Автор матеріалу: Сценарій українських вечорниць “Нема кращої господині , ніж на Україні” для учнів початкової школи
Посада: учитель початкових класів
Місце роботи: Маріупольська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 58

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Сценарій українських вечорниць “Нема кращої господині , ніж на Україні” для учнів початкової школи
Мета цього позакласного заходу: виховувати любов до рідного краю, до українських господинь; сприяти розвитку товариських відносин між членами сім’ї та батьками класу; розвивати пізнавальну активність учнів щодо народних традицій.Сценарій містить багато цікавих конкурсів та завдань, що сприяють вихованню справжніх патріотів своєї країни.Матеріали можуть бути використані для проведення родинного свята, Дня матері, та міжнародного жіночого дня

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Про Вашу роботу є багато теплих слів. Я вважаю, що захід насичений, тому заслуговує уваги колег. За таким сценарієм можна здійснити гарну виховну роботу, яка сподобається усім присутнім. Дякую!

  2. В анотації зазначено,що матеріали можуть бути використані для проведення родинного свята, Дня матері та міжнародного жіночого дня.Дійсно так.Сценарій насичений різноманітними іграми та жартами,піснями,конкурсами,яких забагато в одному заході.Але це цікава скринька ідей для будь-якого свята.Сподобалась сценка про дівчинку-Україну.Дякую!

  3. Свято гарне, насичене різними музичними, віршованими, ігровими моментами. Сподобалась гра “Від матері доні добро передам”, гуморески, “Хто швидше з*їсть куліш” , “Пісенна мозаїка”, інсценівка.

  4. Не маю нічого проти інших націоналностей, що живуть в Украіні, та виховання любові до рідного краю,що зазначена в меті, починається саме з поваги до рідноі мови. На першому фото зразу ж кидається в очі “…як на Украіні” і 8 Марта”. Свято в цілому не погане, але от назва, як на мене, не вдала.

  5. 19 сторінок дібраного матеріалу вистачить на 4 святкові заходи! НА Україні )-: – В Україні, сто раз співано-говорено. Пісенька про свято доброти, ще й російською, на патріотичному святі явно випадкова

    1. Дякую за коментар та зауваження.У назві є недолік. але колись прочитала цю строку в одному із віршів і її зміст запав до душі.В Україні живе більше 100 національностей.Мої діти навчаються в україномовному класі, а всі батьки російськомовні.Свято для жінок України, а не гімн українській мові в даному випадку, хоча ми її любимо і цінуємо.