mail@urok-ua.com

Сценарій виховного заходу “Гуморина”

Перше квітня – дуже незвичайне свято.
Але багато кто любить його. Саме в цей день можна жартувати, розігрувати друзів та навіть батьків.
Сценарій виховного заходу “Гуморина” для учнів 1-их класів.

Вікно перегляду документа

 • : Мірошникова Наталія Володимирівна
 • : вчитель початкових класів
 • : ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Управління освіти Чернігівської міської ради
 • - Сценарій виховного заходу «Гуморина»
 • : woman
 • : 1
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

 1. Після перегляду розробки настрій став позитивним. Безумовно, що від такого заходу оптимізму та радості побільшає в очах першокласників. Різноманітність конкурсів , швидкий темп, усмішки, вірші.,пісні, танці – це достойний результат роботи вчителя

 2. Жарти, пісні, ігри створюють веселе та незабутнє свято. Гуморина спланована з урахуванням вікових особливостей дітей. Позитив, гармонія, чудовий настрій – це результат роботи усього колективу. Дякую.

 3. Пані Усмішка зарядила усіх позитивом та енергією. На мою думку, свято було чудовим, тому що використано різні форми роботи, що веселять і відповідають тематиці заходу.

 4. Гуморина проводиться в нетрадиційній формі. Вчитель обирає цікаву форму проведення, перепусткою на свято є усмішка. Фотоматеріали дають можливість переглянути фрагменти заходу. Дякую.

 5. Прекрасне гасло: “Нехай лунає сміх і дорослих, і дітей”. Гарним є гумористичне свято, що створить атмосферу позитиву та гармонії у стінах багатьох шкіл. Захід насичений, підкріплений вдалими світлинами.

 6. Сміх – продовжує життя! Це вітамін позитивного настрою, батарейки веселощів, що заряджають дитячий організм та душу до нових звершень. Ваш сценарій – це справжнє свято! Тут і пісні, і жарти, і танці, і ігри… Дякую, чудове свято!