mail@urok-ua.com

Сценарій зустрічі з поетом – земляком В.М. Ставицьким для учнів 8 – 11 класів

Ознайомлення учнів з життєвим та творчим шляхом місцевого поета В.М. Ставицького

Сценарій зустрічі

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Поезія варта того, щоб бути постійною супутницею у нашому житті, надихати, підтримувати, навчати та любити. Такі зустрічі з дітьми надихають місцевих поетів на творчість. Зустрічі в теплій, душевній атмосфері не залишать байдужим жодного з присутніх. І, мабуть, у поета на кінець зустрічі в душі уже народжувались нові рядки нової поезії. Дякую.

  2. Пробачте, але представлені твори не можна назвати віршами! Це , як на мене, буде злочином. Коли я читала, то здавалося, що хтось ненав’язливо співає чудові пісні, лунає легенька музика і відчуваєш приємність та тепло на душі. Особливо коли читаєш твір про вчителів. Сценарій зустрічі дуже цікавий. Дякую.

  3. Зустрічі з місцевими поетами надовго запам*ятаються учням, адже цікаво побачити творчу людину. поспілкуватись з нею, навчитися майстерності слова. Ольга Володимирівна дбає про виховання громадянської позиції учнів, прищеплює любов до поезії рідного краю.

  4. Цікаво було дізнатися, як проходить зустріч з живим поетом. Непогано підготувалися, але таке враження, що самого автора і не чекали на святі. Чому не представили поета на початку свята?
    Чому надали слово аж в кінці? Добре, що ви проводите такі зустрічі.