mail@urok-ua.com

Тренінг для батьків молодших груп «Співробітництво сім’ї та дошкільного закладу в період адаптації»

Метою тренінгує формування спільних поглядів вихователів та батьків на процес адаптації дітей, підвищувати батьківську компетентність; здійснювати ігрове моделювання емоційно значущих ситуацій спілкування батьків із дитиною.

 • : Єременко Юлія Анатоліївна
 • : практичний психолог
 • : ясла-садок №5 "Червона Шапочка" м.Скадовськ
 • Тренінг для батьків молодших груп
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
519

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

 1. Погляди батьків на адоптацію дітей у дитсадку часто не співпадають з поглядами педагогів. Тому приходиться багато працювати над цією проблемою. Тренінг дуже допоможе у роботі вихователя.

 2. Дякую, Вам за тренінг, особисто мені сподобалось багато вправ , які я планую використати. Все змінюється і люди теж, багато батьків повчання сприймають не з задоволенням, тому такі тренінги допомогають більш відкритися та йти на контакт навіть насторожених батьків.

 3. Час не стоїть на місці, все змінюється. А от у багатьох батьків уявлення про дошкільні навчальні заклади залишається стало традиційним. Тому важливо проводити такі тренінгові заняття, на яких практично залучати батьків до активної діяльності, вчити співпрацювати, гратися, отримувати задоволення, любити і допомагати своїм чадам. Фотозображення слугують певним звітом роботи. І коли ми бачимо усміхнені обличчя дорослих, хочеться вірити , що цей стан протримається якомога довше. Бо поряд з щасливими батьками будуть радісними і діти.