mail@urok-ua.com

Тренінг для батьків молодших груп «Співробітництво сім’ї та дошкільного закладу в період адаптації»

Метою тренінгує формування спільних поглядів вихователів та батьків на процес адаптації дітей, підвищувати батьківську компетентність; здійснювати ігрове моделювання емоційно значущих ситуацій спілкування батьків із дитиною.

Вікно перегляду документа

  • : Єременко Юлія Анатоліївна
  • : практичний психолог
  • : ясла-садок №5 "Червона Шапочка" м.Скадовськ
  • Тренінг для батьків молодших груп
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Погляди батьків на адоптацію дітей у дитсадку часто не співпадають з поглядами педагогів. Тому приходиться багато працювати над цією проблемою. Тренінг дуже допоможе у роботі вихователя.

  2. Дякую, Вам за тренінг, особисто мені сподобалось багато вправ , які я планую використати. Все змінюється і люди теж, багато батьків повчання сприймають не з задоволенням, тому такі тренінги допомогають більш відкритися та йти на контакт навіть насторожених батьків.

  3. Час не стоїть на місці, все змінюється. А от у багатьох батьків уявлення про дошкільні навчальні заклади залишається стало традиційним. Тому важливо проводити такі тренінгові заняття, на яких практично залучати батьків до активної діяльності, вчити співпрацювати, гратися, отримувати задоволення, любити і допомагати своїм чадам. Фотозображення слугують певним звітом роботи. І коли ми бачимо усміхнені обличчя дорослих, хочеться вірити , що цей стан протримається якомога довше. Бо поряд з щасливими батьками будуть радісними і діти.