mail@urok-ua.com

Тренінг для батьків “Щасливе батьківство”

Мета та завдання: поглибити знання батьків з питань виховання дітей, дати батькам можливість поділитися своїм досвідом сімейного виховання і підвести їх до аналізу особистого педагогічного досвіду; підвищити психолого-педагогічну компетентність батьків у питаннях дитячо -батьківських стосунків, залучити батьків до організації навчально-виховного процесу, зацікавити їх шкільним життям дітей.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Актуально підібрана тематика тренінгу, органічно поєднані його етапи, з плавним, логічним переходом. Практичний психолог акцентує увагу батьків на позитивних сторонах власної дитини, на розумінні її внутрішнього світу, мотивів поведінки, підводить до внутрішнього переконання про необхідність безумовної любові і позитивного сприйняття своїх дітей. Дякую автору.

  2. Готуючись до класної години, завжди хочеться дати батькам корисні рекомендації.
    Багато хто з них чекає допомоги від вчителя, роз’яснень у своїх діях відносно дитини.
    Запропанований матеріал містить багато практичних вправ, рекомендацій. Дякую Наталії Олегівні за її публікацію.

  3. Коли батьківські збори проходять з психологом, це завжди цікаво та нестандартно. Мені сподобалось, думаю, батькам теж було цікаво та повчально. Вправи спробувала провести сама – захопилася. Дякую.

  4. Батьківський всеобуч проходить у формі активної роботи – тренінгу. Батьки діляться власним досвідом у питаннях виховання дітей. Психолог використовує повчальну притчу, різні вправи, щоб підвищити компетентність батьків. Учасники тенінгу після виконання певних завдань роблять висновки. Дякую.