mail@urok-ua.com

Тренінгове заняття «Креативність навколо мене»

Тема: «Креативність навколо мене»
Мета: сприяти психічному й особистісному розвитку кожної дитини; допомогти учням розкрити свій життєтворчий потенціал; розвивати пізнавальні і творчі здібності учнів, навички спілкування у навчально-ігровій діяльності; сприяти розвитку творчої уяви, допитливості, сміливості та гнучкості мислення.
Матеріали: папір, стікери, маркери, фломастери.
Хід тренінгу.
І. Вступна частина (10 хвилин)
1. Знайомство (3 хв.)

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Цікавий сценарій тренінгу, вправа “Запрошення на чай” налаштовує на неофіційне, довірливе спілкування. Інформаційне повідомлення тренера продумане, змістовне. Використовуються вправи у різних техніках, і візуалізація, і релаксація, і частково медитація, але все це вміло вплетено у загальну канву заходу. Дякую автору!

  2. На мою думку, тренінгове заняття допомагає учням розкрити свій потенціал, розвиває навички спілкування у атмосфері взаємоповаги, навчає слухати і чути співрозмовника, висловлювати власну точку зору. Дякую.Успіхів Вам!

    1. Дякую, дуже приємно. Буду намагатись якомога більше розробляти цікавих тренінгів та занять впроваджувати їх в роботу і ділитись своїми матеріалами, які допоможуть вчителю і психологам краще зрозуміти і клас і дитячу душу.

  3. Наталя Олегівно! Приємно читати Вашу публікацію і дізнаватися більше про тренінги, їх особливості, структуру. В матеріалі вдало підібрано вправи, що зможуть розкрити і краще пізнати кожного вихованця класу. Ви справжній майстер своєї справи, креативний психолог! Так тримать!

    1. Дякую, дуже приємно, що колеги цікавляться креативним підходом в своїй роботі. Буду намагатись якомога більше розробляти цікавих тренінгів та занять впроваджувати їх в роботу і ділитись своїми матеріалами, які допоможуть вчителю і психологам краще зрозуміти і клас і дитячу душу.