Творчі вправи для розвитку креативності для учнів 1-4 класів. Креативність вчителя інтегрованого курсу “Мистецтво” – запорука успішної діяльності учнів на уроках

Автор публікації
Автор матеріалу: Творчі вправи для розвитку креативності для учнів 1-4 класів. Креативність вчителя інтегрованого курсу “Мистецтво&...
Посада: вчитель мистецтва та художньої культури
Місце роботи: Криворізька ЗОШ №103

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Сучасна освіта потребує педагогів – творчих особистостей з високим рівнем здатності до створення нових ідей з нетрадиційним мисленням, готових швидко й оригінально розв’язувати навчальні проблемні задачі. Така внутрішня особистісна тенденція до творчого розв’язання проблем у психолого-педагогічній науці дістала назву креативність.
Очевидним є те, що лише вчителі, які мають достатньо розвинені креативні якості, можуть досягти високої професійної майстерності і сформувати творчі особистості своїх вихованців, стимулювати зростання їхніх інтелектуальних сил і можливостей.
Метою написання цієї статті є надання методичних рекомендацій вчителям мистецтва та творчих вправ для розвитку креативності у учнів на уроках мистецтва.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар