Урок біології. Тема: Генетика людини, клас 11

Автор публікації
Автор матеріалу: Урок біології. Тема: Генетика людини, клас 11
Посада: учитель біології, екології
Місце роботи: Скадовська ЗОШ I-III ступенів №3 Херсонської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Мета: розглянути особливості генетики людини й методи, які використовують для її вивчення, ознайомити учнів зі спадковими захворюваннями людини та способами їх профілактики; розвивати спостережливість, уміння узагальнювати й робити висновки; виховувати сприйняття людини як невід’ємної частини природи.
Цільова група:
Учні 11 класу
Тривалість:
45 хвилин
Після закінчення уроку учень:
Знає: методи генетичних досліджень, спадкові захворювання людини та способи профілактики, генетичні терміни;
Розуміє: особливості організації та функціонування геному людини, закономірності її спадковості та мінливості в популяціях людей, особливості успадкування нормальних і патологічних ознак, залежність захворювання від генетичної схильності й факторів середовища;
Вміє: характеризувати закони Менделя та порівнювати спадковість і мінливість організмів узагальнювати, аналізувати навчальний матеріал, формулювати визначення понять «алель», «генотип», «фенотип», «домінантний та рецесивний алелі», «гомозигота», «гетерозигота» порівнювати генетичні поняття, методи генетичних досліджень, складати родовід родини;
може: ефективно працювати в групі; прогнозувати майбутні результати; шукати оптимальні шляхи вирішення проблеми; брати на себе відповідальність; спілкуватися, висловлювати свою думку та захищати її.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Урок біології пронизаний безліччю інноваційних методів та прийомів навчання. Це і гра “Плутанина”, і бліц-опитування, і робота в групах, “ажурна пилка”, “результат”, “криголам”. Така активна форма роботи сприятиме зацікавленню учнів предметом, створить комфортні умови для навчання.

  2. Тема надзвичайно актуальна, важливо, щоб діти зрозуміли її важливість та використали знання у майбутньому. Сподобалась система оцінювання у вигляді рейтингової гри “Яблуко”. Вправа “Криголам “проходить динамічно і результативно одночасно.