mail@urok-ua.com

Урок-екскурсія «Милування природою» 1-4 класи

Спілкування з природою завжди було засобом виховання. Природа сама собою не виховує, а лише активна взаємодія дитини з нею. Цей урок — це спілкування дитини з природою, на якому вона вчиться милуватися красою природи, бережно ставитися до неї, збагачує свої знання про оточуючий світ, співставляє, спостерігає та робить висновки про свої вчинки та дії інших людей.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Милування небом – лежати 10 хвилин
    милування землею- лежати 10 хвилин
    Ви це серйозно ?? це екскурсія Не дивно чому діти намалювали такого маленького зайчика і такого великого осла. Якщо досі не зрозумі запитайте в психолога

  2. Вчитель дуже яскраво застосував метод”Спостереження”, яким пройнятий весь урок.Сподобалась організація вчителем дітей для самостійної діяльності.А ще я звернула увагу на діалог вчителя з учнями, який постійно відбувався протягом уроку.

  3. В цілому конспект уроку-екскурсії сподобався. Цікава ідея творчих робіт. Урок сучасний, інтерактивний. Та все ж, вважаю загадки про пори року під час організаційного моменту зайвими. Краще було б на цьому етапі об’єднати дітей у групи, а почати з мотивації.