super@urok-ua.com

Урок – казка з математики для 3 класу з теми “Табличне множення і ділення”.

Автор матеріалу: Урок – казка з математики для 3 класу з теми “Табличне множення і ділення”.

Урок – казка з математики для 3 класу з теми “Табличне множення і ділення”.
Мета: Поглибити знання учнів з математики,закріпити табличне множення і ділення. Розвивати мислення, увагу, пам’ять. Виховувати зацікавленість, допитливість, інтерес до математики

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Урок-гра вийшов актуальним. Діти не тільки займаються безпосередньо математикою, але і йдуть по сторінкам казки Ріпка. Урок носить і розвиваючий характер. Діти дізнаються багато нового. Чудовий урок! У своїй роботі використовую для проведення позакласного заходу з математики.

  2. Валентина Миколаївна опублікувала цікавий урок математики. Форма заняття – урок-казка відповідає віковим особливостям дітей дев’ятирічного віку. Етапи уроку взаємопов’язані між собою, присутня достатня кількість різнорівневих математичних завдань. Не забула авторка використати геометричний матеріал. Окрема похвала за фізкультхвилинку: такої ніде не зустрічала. Ви, колего, молодчинка!

  3. Вчитель на уроці закріплення знань табличного множення і ділення задіює казкових персонажів з “Ріпки”. Завдання сприяють розвитку обчислювальних навичок, пізнавального інтересу. Слід додати етап повідомлення теми і мети уроку та мотивацію навчальної діяльності. Цікавою є фізхвилинка.