mail@urok-ua.com

Урок позакласного читання у 4 класі

Мій урок створений для того, щоб розширити знання учнів про усну народну творчість та виховувати любов до літературної спадщини українського народу. Поглибити уявлення дітей про влучність і красу рідного слова.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Вважаю, що мета уроку реалізована. Діти узагальнили та поглибили знання про фольклор. Практичні завдання пов’язані з різними жанрами усної народної творчості: лічилки, пісні, казки, музичні промовки, загадки-оповідання, приказки, прислів’я. Порада: перевіряти написане (є мовленнєві помилки). Дякую.

  2. Такий урок прищеплює дітям любов до українського фольклору. У вікторині вчитель пропонує учням згадати вивчені жанри, а це значить, що робота з дітьми ведеться постійно і ретельно. Педагог ставиться до свого уроку дуже відповідально. Такі уроки ще й добре розвивають мовлення дітей.

  3. Урок вдалий! Тема розкривається через виразне читання, інтонування, спів, гру, танок, творчу діяльність. Діти точно не нудьгуватимуть. Можна використати як на уроці читання, так і в позакласній роботі. Дякую.