Урок з природознавства, 3 клас “Сонячне світло і тепло”

Урок циклу “Нежива природа”, “Сонячне світло і тепло” Додаються презентації.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

  • : Гежа Наталя Олексіївна
  • : вчитель початкових класів
  • : КЗ"Нікольська ЗОШ№1 імені Якименка А.Д. Нікольського району Донецької області"опорна школа
  • -Урок з природи 3 клас
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Урок складений відповідно дидактичним та методичним вимогам. Вчитель детально пояснює новий матеріал, досліди. Підібрана значна кількість різноманітних завдань. Але над презентацією я б ще трохи попрацювала, зробила би її естетичнішою, картинки підібрала читкіши.

  2. Об’ємний матеріал, із застосуванням різних методів навчання. Хочеться відзначити логічну побудова уроку: тут і актуалізація опорних знань і мотивація навчальної діяльності, і вивчення нового матеріалу у вигляді розповіді вчителя з елементами бесіди, робота з підручником, і, звичайно ж, підведення підсумків та рефлексія. Впевнена, всі цілі і завдання досягнуті в ході такого уроку

  3. Наталю Олексіївно! Дякую за цікавий урок. Мені сподобалося, що ваші учні готують запитання одне одному для перевірки домашнього завдання. Гарний вид роботи – гра “Мовчанка” (про явища природи). Гармонійно вписався дослід, методично правильно організована групова робота учнів.Сподобалася робота над узагальненням знань за допомогою приказки: профілактика і водночас психологічне налаштування дітей на здоровий спосіб життя. Успіхів та творчості!