Відділення філософії та суспільствознавства. Секція: журналістика. Науково-дослідницька робота “ФЕНОМЕН ТВОРЧОЇ ОСОБИСТОСТІ ЖУРНАЛІСТА ВІКТОРА ГЛУЩЕНКА”

Автор публікації
Автор матеріалу: Відділення філософії та суспільствознавства. Секція: журналістика. Науково-дослідницька робота “ФЕНОМЕН ТВОРЧОЇ ОС...
Посада: Керівник гуртка «Журналіст»
Місце роботи: Комунальний заклад Миронівської районної ради Київської області «Миронівський районний центр дитячої та юнацької творчості»

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Відділення філософії та суспільствознавства. Секція: журналістика. Науково-дослідницька робота “ФЕНОМЕН ТВОРЧОЇ ОСОБИСТОСТІ ЖУРНАЛІСТА ВІКТОРА ГЛУЩЕНКА”
У дослідженні йдеться про творчість як сутнісну характеристику людини, функції творчості, визначальні риси професійної майстерності журналіста Віктора Глущенка. Поняття журналістської майстерності, як і майстерності письменника, є багатогранним, бо включає специфіку методів пізнання й освоєння дійсності, особливості використання інструментарію поетики, уміння актуалізувати проблему та вивести її на рівень розгляду і вирішення у комунікативній взаємодії з реципієнтом.Предметом дослідження є творчість журналіста, письменника-краєзнавця Віктора Глущенка, для якого творчість стала органічною складовою життя.
Мета роботи полягає у з’ясуванні особливостей творчого процесу, дослідженні шляхів становлення й утвердження творчої особистості відомого журналіста, розкритті індивідуального стилю Віктора Глущенка, систематизації його творчих досягнень.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дійсно, краще всього навчати на прикладах. Автор на правильному шляху, досліджуючи феномени творчості людей. Даний матеріал є корисним не тільки для фахівців – журналістів, а й для кожного з нас, тому що без прагнення до творчості, до самовдосконалення, до реалізації творчого потенціалу неможливе перебування в будь-якій професії, а тим паче – педагогам. Дійсно, творчість – це сутнісна характеристика людини. Дякую за грунтовний, науковий та просто цікавий матеріал.

  2. Вже зустрічалася на даному сайті з роботою Любові Миколаївни. Все , як завжди,сучасно, актуально, професійно.Щоб зрозуміти сутність журналістики, звичайно. необхідно знайомити вихованців із професійною діяльністю відомих постатей даної галузі.