Відділення філософії та суспільствознавства. Секція: журналістика. Науково-дослідницька робота “ФЕНОМЕН ТВОРЧОЇ ОСОБИСТОСТІ ЖУРНАЛІСТА ВІКТОРА ГЛУЩЕНКА”

Відділення філософії та суспільствознавства. Секція: журналістика. Науково-дослідницька робота “ФЕНОМЕН ТВОРЧОЇ ОСОБИСТОСТІ ЖУРНАЛІСТА ВІКТОРА ГЛУЩЕНКА”
У дослідженні йдеться про творчість як сутнісну характеристику людини, функції творчості, визначальні риси професійної майстерності журналіста Віктора Глущенка. Поняття журналістської майстерності, як і майстерності письменника, є багатогранним, бо включає специфіку методів пізнання й освоєння дійсності, особливості використання інструментарію поетики, уміння актуалізувати проблему та вивести її на рівень розгляду і вирішення у комунікативній взаємодії з реципієнтом.Предметом дослідження є творчість журналіста, письменника-краєзнавця Віктора Глущенка, для якого творчість стала органічною складовою життя.
Мета роботи полягає у з’ясуванні особливостей творчого процесу, дослідженні шляхів становлення й утвердження творчої особистості відомого журналіста, розкритті індивідуального стилю Віктора Глущенка, систематизації його творчих досягнень.

Вікно перегляду документа

  • : Зленко Любов Миколаївна
  • : Керівник гуртка «Журналіст»
  • : Комунальний заклад Миронівської районної ради Київської області «Миронівський районний центр дитячої та юнацької творчості»
  • Науково-дослідницька робота
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дійсно, краще всього навчати на прикладах. Автор на правильному шляху, досліджуючи феномени творчості людей. Даний матеріал є корисним не тільки для фахівців – журналістів, а й для кожного з нас, тому що без прагнення до творчості, до самовдосконалення, до реалізації творчого потенціалу неможливе перебування в будь-якій професії, а тим паче – педагогам. Дійсно, творчість – це сутнісна характеристика людини. Дякую за грунтовний, науковий та просто цікавий матеріал.

  2. Вже зустрічалася на даному сайті з роботою Любові Миколаївни. Все , як завжди,сучасно, актуально, професійно.Щоб зрозуміти сутність журналістики, звичайно. необхідно знайомити вихованців із професійною діяльністю відомих постатей даної галузі.