super@urok-ua.com

Відкритий урок з української мови у 4 класі: “Читаємо й аналізуємо речення. Визначаємо, як зв’язані слова у реченні”

Автор публікації
Автор матеріалу: Відкритий урок з української мови у 4 класі: “Читаємо й аналізуємо речення. Визначаємо, як зв’язані слова у реченн...
Посада: учитель початкових класів
Місце роботи: Костянтинівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням окремих предметів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Відкритий урок з української мови у 4 класі: “Читаємо й аналізуємо речення. Визначаємо, як зв’язані слова у реченні.” Автор “старший учитель” початкових класів Тернова Ірина Федорівна. Тема: Читаємо й аналізуємо речення. Визначаємо, як зв’язані слова у реченні. Мета: поглибити знання учнів про зв’язок слів у реченні; активізувати знання учнів про головні та другорядні члени речення; збагачувати чуттєвий досвід учнів, розширювати словниковий запас; розвивати образне, критичне мислення; виховувати увагу, інтерес до вивчення мови, любов до рідної природи, краю, до Батьківщини; поглибити знання народознавчої культури та відношення до свого здоров’я. Обладнання: меню, картки з завданням для роботи в парах; тематичний словник школяра; комп’ютер, мультимедійна презентація. Методи та прийоми: робота в парах, «Мозковий штурм», складання «Асоціативного куща», гра «Доповніть вірш потрібними словами», довідкове бюро, вправа «Мікрофон». Тип уроку: комбінований. Форма роботи: інтегрований (розвиток мовлення, читання, народознавство, основи здоров’я).

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Додаток

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Нестандартний красивий, водночас пізнавальний урок. Таку канву можна використати на будь – якому іншому уроці. Безліч цікавих моментів. Урок – поштовх для творчості креативного педагога.

  2. Дякую вчителеві за методичну розробку уроку,який має різні інтерактивні методи та форми роботи,але не перевантажений за своєю структурою.Цікавий,креативний! Прошу вибачення за деякі поради з мого боку.Ви, Ірино Федорівно,пропонуєте рекламну компанію.На мій погляд,за своїм лексичним значенням це є кАмпанія .Для себе взяла безліч корисних моментів,дуже вдячна за Вашу плідну працю!

  3. Чітко поставлені цілі і задачі. Хорошо збудований матеріал. Використані різноманітні методи і форми роботи на уроке.Доступно, цікаво, пізнавально для дітей. Як же здорово, що ми з Вами, колеги, маємо можливість економити час один одного, відведений для підготовки до уроків.

  4. Мовне кафе сприяє розвитку мовленнєвої діяльності. Кожен крок на уроці продуманий до дрібниць, завдання плавно переходить в інше. Творчо складене меню та система розрахунку. Купівля домашнього завдання відбувається шляхом диференціації. Дякую!