mail@urok-ua.com

Виховна година “Скарби України”

Україна… неповторна, мальовнича земля. За допомогою даної презентації ми помандруємо визначними місцями нашої країни, а також відвідаємо пам’ятки культури нашого рідного міста Чорткова.

Виховна година

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Досить об’ємна пізнавальна презентація містить цікаві відомості про визначні місця України. Уявна подорож з допомогою мультимедіа допоможе учням побувати у самих визначних куточках нашої України. Це цікаво, дякую.

  2. Для учнів початкової школи велике значення має те, як подається
    інформація і саме ілюстрований матеріал ефективніше сприймається школярами. Прикладом цього є представлена презентація, яка дозволяє помандрувати рідним краєм.
    Зібрано багатий, цікавий матеріал. Дякую.

  3. Наша Україна – це прекрасна держава, що має безліч переваг. Діти за допомогою ілюстративного матеріалу ознайомилися із чудесами України, із тими місцями, якими всі пишаються. Презентація носить пізнавальний характер..,багато ілюстрацій та тексту. Учням такі відомості є цікавими. Також, я вважаю, що після перегляду презентації була проведена вікторина , щоб можна було закріпити побачене, просто вчитель не вмістив запитань на слайдах.

  4. Презентація знайомить із славетними місцями України,рідного краю,сприяє вихованню любові до рідного краю.Щодо якості презентації-деякі заголовки не прочитуються.Можна було скласти вікторину,щоб закріпити побачене.Робота гарна,дякую.

  5. Дійсно виховання наших учнів повинно бути спрямовано і на інтелект. Дана презентація вміщує величезний додатковий матеріал для вихованців. Я так зрозуміла, що дана виховна година проходила у формі лекції. Я б і в назві додала -“Скарби України та рідного краю”.