mail@urok-ua.com

Виховний захід для початкових класів “Україна – рідна країна”

Виховний захід для початкових класів “Україна-рідна країна”

Вікно перегляду документа

  • : Сухомлін Олена Олександрівна
  • : вчитель початкових класів
  • : ЗОШ І-ІІІ ст.№8 Мирноградської міської ради Донецької області
  • Виховний захід для початкових класів
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Вчителі початкових класів навчають наймолодших школярів любити життя, проявляти любов та повагу до інших, любити та захищати свою Батьківщину. Захід виховує в учнів патріотичність. Дякую!

  2. Тема виховного заходу є дуже важливою. Я вважаю, що весь матеріал покликаний розвивати пізнавальні інтереси учнів, виховувати любов до рідної землі, свого народу. Перегляд мультфільмів особливо посилює учнівський інтерес. Дякую!

  3. Захід має виховні моменти: виховує шанобливе ставлення до історичної спадщини нашої країни. Сприяє моральному становленню особистості. Патріотизм необхідно розвивати у дітей, як одне з основоположних якостей. Все дуже доречно і добре поєднується.

  4. Дуже цікавий захід. Автор молодець тим що кожну знахід супроводжувала показом мультфільму.Особливо сподобалась в кінці виставка дитячих робіт з прослуханого матеріалу.

  5. Виховний захід поглиблює знання учнів про Україну та закріплює вже відомі. Вчитель використовує тематичні мультфільми, що розкривають цінності нашої Батьківщини. Добре, що вчитель повідомляє інтернет посилання, за якими можна віднайти даний матеріал.