super@urok-ua.com

Виховний захід для учнів початкових класів “Мова наша солов’їна”

Автор публікації
Автор матеріалу: Виховний захід для учнів початкових класів “Мова наша солов’їна”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст. Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Документ описує виховний захід для учнів початкових класів під назвою «Мова наша солов’їна». Мета заходу полягає в розвитку розуміння значення української мови як національного скарбу. Захід включає в себе виконання пісень, розповіді, поетичні читання та інсценівки, завдяки чому розкривається краса і багатство української мови, а також вчить дітей повазі до культурної спадщини України. У заході активно використовуються елементи української культури, а також проводиться виховання любові та поваги до рідної мови.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Захід продуманий, лаконічний, сповнений глибокого патріотизму та любові до свої Батьківщини. Вірші, пісні рідною мовою доповняють та насичують його. І учні розуміють, що, дійсно, наша мова – найспівучіша мова на світі і нам треба її плекати та берегти. Вчитель досяг мети, яку поставив. Дякую за ідеї для першого уроку!

  2. Мова сформувала людину як особистість і творця духовних цінностей, саме тому проводити подібні заходу у навчально-виховному процесі. Віршований, пісенний матеріал розширює знання про багатство рідної мови. Гарною є молитва за мову.

  3. Вибір теми, форми і підбір матеріалу для позакласного заходу обумовлені її актуальністю і місцем в виховній системі.. В розробці багато використовувалось пісень,молитва ,притча.В організації заходу простежувався творчий елемент в діяльності вчителя і учнів.Підібраний матеріал до заходу відповідав рівню розвитку дітей.
    Також захід сприяв підвищеному інтересу до своєї рідної мови.
    Але мені не вистачило яких небудь історичним моментів про рідну мову,які можна було б супроводжувати презентацією.

  4. Проникливий виховний захід пропонує нашій увазі Антоніна Вікторівна.Зацікавила інтерпритація української народної гри “Подоляночка”. Вдало використано молитву за мову, підібрано музичний матеріал заходу.