mail@urok-ua.com

Виховний захід для учнів початкових класів “Мова наша солов’їна”

Виховний захід сприятиме розширенню і збагаченню знань учнів про українську мову, підтримуватиме інтерес до вивчення рідної мови, виховуватиме любов і патріотичні почуття.

Вікно перегляду документа

 • : Батечко Антоніна Вікторівна
 • : вчитель початкових класів
 • : Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст. Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області
 • Виховний захід для учнів початкових класів
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

 1. Захід продуманий, лаконічний, сповнений глибокого патріотизму та любові до свої Батьківщини. Вірші, пісні рідною мовою доповняють та насичують його. І учні розуміють, що, дійсно, наша мова – найспівучіша мова на світі і нам треба її плекати та берегти. Вчитель досяг мети, яку поставив. Дякую за ідеї для першого уроку!

 2. Мова сформувала людину як особистість і творця духовних цінностей, саме тому проводити подібні заходу у навчально-виховному процесі. Віршований, пісенний матеріал розширює знання про багатство рідної мови. Гарною є молитва за мову.

 3. Вибір теми, форми і підбір матеріалу для позакласного заходу обумовлені її актуальністю і місцем в виховній системі.. В розробці багато використовувалось пісень,молитва ,притча.В організації заходу простежувався творчий елемент в діяльності вчителя і учнів.Підібраний матеріал до заходу відповідав рівню розвитку дітей.
  Також захід сприяв підвищеному інтересу до своєї рідної мови.
  Але мені не вистачило яких небудь історичним моментів про рідну мову,які можна було б супроводжувати презентацією.

 4. Проникливий виховний захід пропонує нашій увазі Антоніна Вікторівна.Зацікавила інтерпритація української народної гри “Подоляночка”. Вдало використано молитву за мову, підібрано музичний матеріал заходу.