Виховний захід для учнів початкових класів “Мова наша солов’їна”

Автор публікації
Автор матеріалу: Виховний захід для учнів початкових класів “Мова наша солов’їна”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст. Комиш-Зорянської селищної ради Більмацького району Запорізької області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Виховний захід сприятиме розширенню і збагаченню знань учнів про українську мову, підтримуватиме інтерес до вивчення рідної мови, виховуватиме любов і патріотичні почуття.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Захід продуманий, лаконічний, сповнений глибокого патріотизму та любові до свої Батьківщини. Вірші, пісні рідною мовою доповняють та насичують його. І учні розуміють, що, дійсно, наша мова – найспівучіша мова на світі і нам треба її плекати та берегти. Вчитель досяг мети, яку поставив. Дякую за ідеї для першого уроку!

  2. Мова сформувала людину як особистість і творця духовних цінностей, саме тому проводити подібні заходу у навчально-виховному процесі. Віршований, пісенний матеріал розширює знання про багатство рідної мови. Гарною є молитва за мову.

  3. Вибір теми, форми і підбір матеріалу для позакласного заходу обумовлені її актуальністю і місцем в виховній системі.. В розробці багато використовувалось пісень,молитва ,притча.В організації заходу простежувався творчий елемент в діяльності вчителя і учнів.Підібраний матеріал до заходу відповідав рівню розвитку дітей.
    Також захід сприяв підвищеному інтересу до своєї рідної мови.
    Але мені не вистачило яких небудь історичним моментів про рідну мову,які можна було б супроводжувати презентацією.

  4. Проникливий виховний захід пропонує нашій увазі Антоніна Вікторівна.Зацікавила інтерпритація української народної гри “Подоляночка”. Вдало використано молитву за мову, підібрано музичний матеріал заходу.