mail@urok-ua.com

ВИХОВНИЙ ЗАХІД ДО ДНЯ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ

ВИХОВНИЙ ЗАХІД ДО ДНЯ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ
Класна година, або година спілкування, інформаціїна година.
Мета: вшанувати патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору,  прищеплювати любов до Батьківщини, зберегти та донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття,  розвивати бажання стати гідними громадянами України.

Виховний захід

Презентація

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
568

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Чудовий захід, продуманий сценарій, влучні поезії та музичні відеокліпи. Сподобався екскурс в історію України, все логічно повязано із сучасністю, виважено. Захід не перенасичений зайвим теоретичним матеріалом. Хорошо презентація, яка прикрасила сценарій. Все дуже виважено, толерантно та патріотично. Дякую за Вашу любов до своєї роботи, до учнів, що відчувається у вашому заході.

  2. Світлана Олексіївна провела грандіозну роботу, аби втілити в реальність захід до Дня Гідності та Свободи. Найемоційнішими моментами є вихід хлопчиків – козаків, дзвінок в АТО, кліп “Мама не плач”.Дякую педагогу за те, що торкнулася глибин моєї душі.