super@urok-ua.com

ВИХОВНИЙ ЗАХІД ДО ДНЯ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ

Автор матеріалу: ВИХОВНИЙ ЗАХІД ДО ДНЯ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ

ВИХОВНИЙ ЗАХІД ДО ДНЯ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ
Класна година, або година спілкування, інформаціїна година.
Мета: вшанувати патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору,  прищеплювати любов до Батьківщини, зберегти та донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття,  розвивати бажання стати гідними громадянами України.

Виховний захід

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Вчитель розкриває тему гідності з різних сторін, торкаючись історичного минулого нашого народу та подій, які відбулися на Майдані зовісм недавно. Завдяки такому виховному заходу учні навчаються шанувати інших, бути гідним називатися Людиною, бути патріотом своєї Батьківщини. Вітаю Світлану Олексіївну з вдалою розробкою.

  2. Чудовий захід, продуманий сценарій, влучні поезії та музичні відеокліпи. Сподобався екскурс в історію України, все логічно повязано із сучасністю, виважено. Захід не перенасичений зайвим теоретичним матеріалом. Хорошо презентація, яка прикрасила сценарій. Все дуже виважено, толерантно та патріотично. Дякую за Вашу любов до своєї роботи, до учнів, що відчувається у вашому заході.

  3. Світлана Олексіївна провела грандіозну роботу, аби втілити в реальність захід до Дня Гідності та Свободи. Найемоційнішими моментами є вихід хлопчиків – козаків, дзвінок в АТО, кліп “Мама не плач”.Дякую педагогу за те, що торкнулася глибин моєї душі.