Виховний захід до свята 8 Березня
Автор публікації
Вчитель початкових класів
Місце роботи: Смирнівський НВК
Посада: Місце роботи: Смирнівський НВК
В цьому заході використані найніжніші слова-привітання для мам, бабусь, однокласниць у віршах, піснях, інсценізаціях.
Робота автора відзначається хорошим задумом, креативними ідеями. Інсценізації – це окраса кожного заходу. Свято жінок – це можливість показати матусям та бабусям вдячність їхніх вихованців завдяки підготовленим постановкам.
Анотація колеги, зовсім не зацікавила. Та познайомившись з сценарієм, досить цікаві ідеї використані. Багато залучено ролей (театралізація завжди є цікавою), сценки, гуморески, гарні пісні. Тому дякую за поданий сценарій, думаю доречний в саме цей час, коли всі готуються до святкування 8 березня.
Сценарій виховного заходу вміщує багато цікавих матеріалів. Мами, бабусі, вчителі та однокласниці учнів заслуговують побувати на такому світлому святі, що подарує позитивні емоції та гарний настрій. Безліч красивих віршів вразять присутніх своєю ліричністю та багатогранністю. Представлена інсценізація казки “Вкрадене Восьме Березня (В матеріалі вказується , що сюжет казки написали самі учні. Якщо це так, то вони дійсно творчі й талановиті.), за яку вчителю окрема похвала, адже потрібно було гарно попрацювати над нею, щоб втілити всі ідеї в реальність. Сподобалась сценка “Чи потрібне чоловіче свято?”, яка є дуже доречною , а також гумореска “Чом нема у нас охоти до домашньої роботи”. Значна увага на святі приділена бабусенькам, які є такими турботливими і заслуговують на вдячність та повагу. Сценка онука та бабусі є дуже повчальною. Свято чудове! Вчитель – молодець!
Спасибі, Маріно, за гарні отзиви про мій сценарій. Ми завжди стараємося приготувати для рідненьких матусь, бабусь хороше свято. Нажаль, сюжет казки не моїх учнів, а запозичений. Але мої учні також талановиті і, я думаю, в майбутньому зможемо використовувати і свої казки.