super@urok-ua.com

Виховний захід на тему “Чи знаєш ти права пішохода”

Автор публікації
Автор матеріалу: Виховний захід на тему “Чи знаєш ти права пішохода”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: КЗ "НСЗШ № 22"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Ознайомити учнів з місцями безпечного переходу проїжджої частини дороги, із дорожніми знаками, закріпити і актуалізувати знання учнів про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях; розвивати пізнавальні інтереси, уміння орієнтуватися на вулицях міста; виховувати культуру поведінки на вулицях.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Дуже актуальними є проведення таких виховних заходів. Безпека учнів – це головне, тому ми – учителі постійно повинні наголошувати учням на правилах безпеки, а права пішохода є невід*ємною частиною нашого життя.

  2. Робота, без заперечень, є дуже корисною. Скільки б разів ця тема не висвітлювалась, але такі заходи потрібно систематично проводити. І учням цікаво буде повторювати правила пішоходів, якщо заняття проводиться за хорошим задумом: з використанням ігрових методів роботи. Дякую!

  3. Компактний, динамічний, змістовний виховний захід. Заходи з ПДР дуже актуальні в початковій школі особливо у 1-2 класах т. к. діти стають більш самостійними і контроль з боку дорослих зменшений. Такі заходи необхідно проводити якомога частіше.

  4. Ця тема актуальна завжди, тому, що вона пов’язана з життям. З правилами дорожнього руху діти зустрічаються щодня і, можливо, у них втрачається їх значимість. це проявляється в недбалому ставленні до ПДР. Тому необхідно виховувати у дітей пильність і необхідність дотримуватися правил дорожнього руху для збереження власного життя і свого здоров’я.
    Автор використовувала багато ігор,загадок, але так ,як це учні початкової школ то всім нам відомо, що деякі діти більшу частину інформації сприймають через зоровий аналізатор (очі), а
    інші – на слух.
    Для того щоб донести інформацію до кожної дитини, її потрібно було
    пропонувати на двох мовах – для візуалів (у формі слайдів) і аудиалов (у формі пісень, віршів).

  5. Виховний захід проводиться у цікавій формі, діти змагаються у знаннях з прав та обов*язків пішоходів. Тема важлива, сприяє збереженню життя і здоров*я школярів. Свято наповнене іграми, що відповідають тематиці .