Виховний захід на тему “Кохання у світовій літературі”

Автор публікації
Автор матеріалу: Виховний захід на тему “Кохання у світовій літературі”
Посада: вчитель зарубіжної літератури
Місце роботи: Вощанцівський НВК

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

мета Виховного заходу Виразно читати на пам’ять вірші про кохання зарубіжних письменників а також проявляти акторські здібності

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Чудова поезія, конкурсні завдання, душевна мелодія – то ті засоби, що роблять цей виховний захід особливим. Тема кохання звучить на різних мовах світу, як пісня. Дякую.

  2. Дійсно, кохання – це джерело натхнення для багатьох поколінь. Матеріал є корисним. Дуже важливо, щоб учні проявляли акторські здібності. Мабуть, така тема буде стимулом для учнів, щоб проявити себе якнайкраще. Дякую!

  3. Дійсно, кохання – це джерело натхнення для багатьох поколінь. Матеріал є корисним. Дуже важливо, щоб учні проявляли акторські здібності. Мабуть, така тема буде стимулом учням проявити себе якнайкраще. Дякую!

  4. Любов – першооснова життя. Ви вчите на уроці, що кохання, якщо воно справжнє, підносить людину, робить її добрішою, розумнішою, благороднішою. Найкращі поети і письменники всього світу оспівують це прекрасне почуття у своїх творах. Ця тематика не вичерпає себе ніколи. Дякую!