super@urok-ua.com

Дослідження “Тема кохання в світовій літературі”

Автор матеріалу: Дослідження “Тема кохання в світовій літературі”

Кохання — це рушій життя на землі, це напруження всіх сил, людських і нелюдських, подолання всіх перешкод. Не існує людини, яка б не мріяла про кохання. Так було в усі часи, в усіх країнах. Було, є і буде. Свідченням того, що кохання завжди заполоняло душу людини, є велика кількість художніх творів, які дійшли до нас крізь століття. Про любов написано багато, про неї складають романи, поеми, вірші… Я пропоную вам погортати сторінки світової лірики та прози, більшість творів, які не вивчаються в шкільному курсі літератури, але які є взірцями інтимної лірики . Історії, які постануть перед нами, допоможуть зрозуміти життєдайну силу найвищого у світі почуття.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Я перегорнула декілька сторінок кохання, які дали поштовх для створення геніальних незабутніх творів. Саме кохання надихає митців на створення шедеврів, якими захоплюється весь світ. І добре, що Ви доносите це мистецтво до дітей. Дякую.

  2. Кохання – це почуття , яке надихало на створення справжніх шедеврів багатьох митців, Кращі твори ввійшли в історію та зазнали світової слави , Дякую за висвітлення такої актуальної теми!

  3. Ця тема вічна та завжди багатогранна. Дякую за розглянуте питання, яке зацікавить не одного вчителя-словесника. Матеріал справді корисний та цікавий. Дякую! Бажаю Вам творчих успіхів!

  4. Цікаве дослідження. Матеріал можна використовувати на уроках та позакласних заходах, при укладанні збірок поезії тощо. Пророблена велика робота. Дякую та рекомендую колегам.