mail@urok-ua.com

Дослідження “Тема кохання в світовій літературі”

Кохання — це рушій життя на землі, це напруження всіх сил, людських і нелюдських, подолання всіх перешкод. Не існує людини, яка б не мріяла про кохання. Так було в усі часи, в усіх країнах. Було, є і буде. Свідченням того, що кохання завжди заполоняло душу людини, є велика кількість художніх творів, які дійшли до нас крізь століття. Про любов написано багато, про неї складають романи, поеми, вірші… Я пропоную вам погортати сторінки світової лірики та прози, більшість творів, які не вивчаються в шкільному курсі літератури, але які є взірцями інтимної лірики . Історії, які постануть перед нами, допоможуть зрозуміти життєдайну силу найвищого у світі почуття.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
1703

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Ця тема вічна та завжди багатогранна. Дякую за розглянуте питання, яке зацікавить не одного вчителя-словесника. Матеріал справді корисний та цікавий. Дякую! Бажаю Вам творчих успіхів!

  2. Цікаве дослідження. Матеріал можна використовувати на уроках та позакласних заходах, при укладанні збірок поезії тощо. Пророблена велика робота. Дякую та рекомендую колегам.