super@urok-ua.com

Виховний захід з музичного мистецтва на тему “Українські вишиванки”

Автор публікації
Автор матеріалу: Виховний захід з музичного мистецтва на тему “Українські вишиванки”
Посада: учитель музики та мистецтва
Місце роботи: Харківська ЗОШ №42

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Знання історії, культури, традицій свого народу – одна зі складових успішного розвитку будь-якої країни. Бо як не може вирости міцне дерево без коріння, так і народ не може збудувати успішне майбутнє без спирання на здобутки своїх пращурів. Сила в єдності, а єднає нас саме спільні народні традиції, глибока культурна спадщина.
Українські вишиванки, особливо вишиті рушники, — це символ України, відбиття культурної пам’яті народу, в їх узорах збереглися прадавні магічні знаки, на рушниках ми можемо «прочитати» думки та переживання наших предків, відчути через вишиті візерунки дух минулих часів, побачити молодість наших бабусь, а також через вишиті власноруч орнаменти передати наступним поколінням свої почуття та переживання.
Тому так важливо розкрити світ вишиванок яскраво, цікаво, образно, натхненно, щоб почуття любові та пошани до рідної культури, до рідної землі відгукнулися в серці кожної дитини, або навіть дорослого…

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. Гарна розробка народознавчого спрямування, дає можливість дітям поглибити свої знання із кольорознавства, значення народних символів і , взагалі, прищеплює любов до традицій рідного краю, доречні загадки, цікаві ігри допомагають ефективно провести урок.

  2. Вчитель пропонує гарний матеріал. На заході присутні різні види робіт, багато пізнавального матеріалу. Свято виховує почуття любові, пошани до української культури, учні знайомляться з вишивкою , її значенням для українців. Дякую.

    1. Дякую за відгук.
      Сподіваюся, матеріал буде корисним у роботі в сучасній українській школі.

  3. Ваш сценарій про вишиванки мені сподобався. Такий гарний, цікавий. Вам вдалося розкрити тему ттак, як ви хотіли:яскраво, цікаво, образно, натхненно.Не зрозуміла 5 завдання. Таке питання: як на заході розучують пісні?Це доречно?

    1. Дякую за відгук!
      Розучування пісні проходить досить швидко (можна роздати слова, а можна використати караоке-версію, якщо є необхідне обладнання в кабінеті), це не займає багато часу, проте має позитивний емоційний відгук у дітей. Я проводила за таким планом:
      1. Попереднє прослуховування.
      2. Розучування (наспівування) мелодії.
      3. Виконання пісні.

      Мета – не стільки правильне розучування та виконання музичного твору, скільки емоційне переживання через залучення до музичної діяльності.

      1. Дякую за таку детальну відповідь з планом. От що значить “неживе” спілкування: все треба розтлумачувати. Але тепер зрозуміло: гарний хід з розучуванням пісні. Я й не подумала про караоке. Успіхів вам!