mail@urok-ua.com

Виховний захід “Здоровим Будь!”

Виховний захід “Здоровим Будь!”
Здоров’я — найперша необхідна умова успішного розвитку кожної людини, її навчання, праці, добробуту, створення сім’ї і виховання дітей.
Навчити дітей берегти і зміцнювати своє здоров’я — одне з найважливіших завдань сучасної школи, яке має стати атрибутом будь-якої освітньої діяльності у навчальному закладі і поза його межами. Збереження і зміцнення здоров’я – актуальна проблема й нашої школи. Захід побудований у формі подорожі, щоб сформувати в учнів бажання вести здоровий спосіб життя; дотримуватися чистоти, як запоруки здоров’я. За допомогою ігрових форм роботи , мету виховного заходу було реалізовано

Виховний захід

Презентація

 • : Єна Світлана Михайлівна
 • : Вчитель початкових класів
 • : КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів №27
 • Виховний захід Здоровим Будь!
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
991

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

 1. Цікава подорож Країною Здоров’я. Використання ігрової форми в виховному процесі значно підвищує сприйняття матеріалу учнями початкової школи. Думаю, що після проведення таких заходів, діти будуть дотримуватися правильного харчування та гігієни. Дякую!

 2. Світлано Михайлівно! Ви здійснили цікаву та корисну подорож до міста Нехворійська. Вважаю, що в учнів сформувалося бажання вести здоровий спосіб життя, дотримуватися чистоти, як запоруки здоров’я. Гадаю, що мета уроку була досягнута. Дякую!

 3. Здоров’язберігаючі технологіі зараз дуже актуальні, тому що діти дійсно дуже недбало відносяться до свого здоров’я. Захід пізнавальний, назви вулиць логічні. Особисто я створила б проблему, наприклад, подружила дитину з мікробиком і показала результат такоі дружби. А презентація хороша.