Виховний захід “Здоровим Будь!”

Виховний захід “Здоровим Будь!”
Здоров’я — найперша необхідна умова успішного розвитку кожної людини, її навчання, праці, добробуту, створення сім’ї і виховання дітей.
Навчити дітей берегти і зміцнювати своє здоров’я — одне з найважливіших завдань сучасної школи, яке має стати атрибутом будь-якої освітньої діяльності у навчальному закладі і поза його межами. Збереження і зміцнення здоров’я – актуальна проблема й нашої школи. Захід побудований у формі подорожі, щоб сформувати в учнів бажання вести здоровий спосіб життя; дотримуватися чистоти, як запоруки здоров’я. За допомогою ігрових форм роботи , мету виховного заходу було реалізовано

Виховний захід

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

  • : Єна Світлана Михайлівна
  • : Вчитель початкових класів
  • : КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів №27
  • Виховний захід Здоровим Будь!
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Щоб повноцінно насолоджуватися життям, потрібно бути здоровим. Вважаю, що всі учні слідкуватимуть за своїм здоров”ям, споживатимуть корисні продукти, і , без сумнівів, усі присутні взяли до уваги відео “Віруси та бактерії”. Чудовим доповненням є презентація.

  2. Думаю, що усім учням сподобалось таке незвичайне місто як у Вашому заході. Бажаю чемних та вдячних учнів! Здоров”я – це запорука всього, тож нехай учні бережуть своє здоров”я! Чудовий захід. Дякую!

  3. Цікава подорож Країною Здоров’я. Використання ігрової форми в виховному процесі значно підвищує сприйняття матеріалу учнями початкової школи. Думаю, що після проведення таких заходів, діти будуть дотримуватися правильного харчування та гігієни. Дякую!

  4. Світлано Михайлівно! Ви здійснили цікаву та корисну подорож до міста Нехворійська. Вважаю, що в учнів сформувалося бажання вести здоровий спосіб життя, дотримуватися чистоти, як запоруки здоров’я. Гадаю, що мета уроку була досягнута. Дякую!

  5. Здоров’язберігаючі технологіі зараз дуже актуальні, тому що діти дійсно дуже недбало відносяться до свого здоров’я. Захід пізнавальний, назви вулиць логічні. Особисто я створила б проблему, наприклад, подружила дитину з мікробиком і показала результат такоі дружби. А презентація хороша.