mail@urok-ua.com

Виховний захід: Життя Івана Франка – генія українського народу

Ознайомити учнів з життям і творчістю Івана Яковича Франка. Розвивати пам’ять, критичне мислення. Виховувати у дітей почуття патріотизму, любові до свого народу через образне слово.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
152

5 коментарів

  1. Сценарій заходу по ознайомленню з життєвим і творчим шляхом І.Я.Франка розкриває талант геніального українського письменника. На заході звучать пісні, поезії, інсценізації; розгляд малюнків та книжкової виставки. Все це покликане викликати захоплення особою митця, розповісти учням про Франка-казкаря. Дякую.

  2. Чудовий захід, який збагатить знаннями про чудового українця, письменника, митця – Івана Франка. Презентація одна з найкращих, які я бачила на даному форумі.

  3. Не можу не погодитись із попереднім відгуком колеги про Ваші матеріали, адже вони є цікавими, заслуговують на увагу. Дякую, що попрацювали над творчістю Франка, який так палко любив слово, мав справжню жагу до вивчення мов. Дякую!

  4. І конспект, і презентація сподобалися. Ви представили інформацію, що повинна “наситити” допитливість найзаповзятішого “чомучки”. Справді, Каменяр – це титан праці. І ця думка ясно прослідковується у Вашій розповіді дітям. Бажаю Вам успіхів на наступних цікавих уроках!