mail@urok-ua.com

Виховний захід: Життя Івана Франка – генія українського народу

Ознайомити учнів з життям і творчістю Івана Яковича Франка. Розвивати пам’ять, критичне мислення. Виховувати у дітей почуття патріотизму, любові до свого народу через образне слово.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Сценарій заходу по ознайомленню з життєвим і творчим шляхом І.Я.Франка розкриває талант геніального українського письменника. На заході звучать пісні, поезії, інсценізації; розгляд малюнків та книжкової виставки. Все це покликане викликати захоплення особою митця, розповісти учням про Франка-казкаря. Дякую.

  2. Чудовий захід, який збагатить знаннями про чудового українця, письменника, митця – Івана Франка. Презентація одна з найкращих, які я бачила на даному форумі.

  3. Не можу не погодитись із попереднім відгуком колеги про Ваші матеріали, адже вони є цікавими, заслуговують на увагу. Дякую, що попрацювали над творчістю Франка, який так палко любив слово, мав справжню жагу до вивчення мов. Дякую!

  4. І конспект, і презентація сподобалися. Ви представили інформацію, що повинна “наситити” допитливість найзаповзятішого “чомучки”. Справді, Каменяр – це титан праці. І ця думка ясно прослідковується у Вашій розповіді дітям. Бажаю Вам успіхів на наступних цікавих уроках!