mail@urok-ua.com

Виховання естетичних смаків гуртківців

ознайомлення з інформацією про кімнатні рослини  та набуття дизайнерських навичок, пов’язаних із квітами, розвивати естетичний смак, вміння правильно доглядати за кімнатними квітами , навчати  учнів спостерігати  за  квітами  найближчого оточення; пояснити значення  квітів у житті людини; виховувати  любов до квітів.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Квіти мають вагоме значення для кожної свідомої людини. Любов до квітів потрібно виховувати, адже квіти – це окраса нашого життя, свято душі. Кожна дівчинка у догляді за квітами відчуває себе справжньою господарочкою. Вирощування квітів – це неабияка відповідальність. Дякую за публікацію!

  2. Краса оточуючого світу впливає на формування людини, світосприйняття. Дуже важливо жити у гармонії із природою. Стаття заслуговує на увагу, є пізнавальною. Дякую за гарну тематику роботи!

  3. Ваша стаття мені сподобалася, вона містить все необхідне!І мета, і завдання, та шляхи розвитку естетичного смаку. Вона вчить розуміти, слухати природу. Як часом часто в нашому житті, ми не бачимо красу природи, не чуємо її голосу. Дякую за досвід!