mail@urok-ua.com

Конспект “Кімнатні рослини- прикраси нашого життя”

сформувати в юннатів уявлення про різноманітність          кімнатних квітів , розкривати значення квітів у житті людини. Формувати почуття відповідальності за стан Ії росту, дбайливого ставлення до них, бажання доглядати за ними, розглянути правила утримання рослин вдома. Виховувати повагу до всього живого.

  • : Пилипчинець Марія Василівна
  • : вчитель початкових класів, керівник гуртків
  • : Міжгірська ЗОШ I-III ст № 1,Міжгірська рай СЮН
  • Конспект Пилипчинець М.В.
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Я вважаю, що У Вас вийшов цікавий і пізнавальний урок про кімнатних рослинах, завдяки якому, діти засвоять для себе багато цікавої інформації. Ваш урок розширить кругозір дітей і збагатить їх знання. Можливо хтось стане екологом або натуралістом. Спасибі, що прищеплюєте дітям любов до флори. Матеріал доступний для розуміння і відповідає віку дітей.

  2. Хороший конспект заняття із юними натуралістами представила Марія Василівна. Сподобалося те, що до даного заняття були залучені гуртківці, які підготували для виступів свої матеріали. На жаль, ніколи не працювала керівником гуртка, тому не можу нічого сказати про подану розробку в методичному плані. Єдине побажання авторці: потрібно доповнити публікацію наочністю.