mail@urok-ua.com

Сценарій свята “Прощание с начальной школой”

Подано сценарій свята “Прощание с начальной школой” для 4 класу з російською мовою навчання із презентацією, які допоможуть зробити це свято незабутнім, яскравим.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
75

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Прощання з початковою школою – це новий етап у житті школярів, адже вони стають дорослішими, самостійнішими. Учні вже не будуть тими маленькими школяриками, якими опікувалася їхня шкільна мама – перша вчителька. Перший шкільний випуск учнів – це важливий , особливий момент для діток. Я вважаю, що вчителеві вдалось гарно організувати свято для своїх учнів. Світлини-спогади – дуже зворушливодля самих учнів та їхніх батьків. Дякую! Бажаю, щоб Ваші учні цінували Вашу працю та душевну теплоту, щоб завжди Вам віддячували своєю щирістю і не забували свій рідний клас!

  2. Сценарій свята цікавий і водночас зворушливий. Вчитель, використовуючи мультимедійні елементи, дає можливість дітям повернутися в минуле, щоб згадати, як розпочиналося їхнє шкільне життя. Вдало підібрані віршики, сценки, гуморески, частівки.Сподобалася презентація. Дякую.