mail@urok-ua.com

Сценарій свята “Прощание с начальной школой”

Подано сценарій свята “Прощание с начальной школой” для 4 класу з російською мовою навчання із презентацією, які допоможуть зробити це свято незабутнім, яскравим.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Випускне свято, проведене у 4 класі, містить добірку віршів, сценки, пісні, усмішки. Ви створили теплу святкову невимушену атмосферу прощання з початковою школою. Розробка буде корисна педагогам, які працюють з дітьми молодшого шкільного віку. Дякую!

  2. Прощання з початковою школою – це новий етап у житті школярів, адже вони стають дорослішими, самостійнішими. Учні вже не будуть тими маленькими школяриками, якими опікувалася їхня шкільна мама – перша вчителька. Перший шкільний випуск учнів – це важливий , особливий момент для діток. Я вважаю, що вчителеві вдалось гарно організувати свято для своїх учнів. Світлини-спогади – дуже зворушливодля самих учнів та їхніх батьків. Дякую! Бажаю, щоб Ваші учні цінували Вашу працю та душевну теплоту, щоб завжди Вам віддячували своєю щирістю і не забували свій рідний клас!

  3. Сценарій свята цікавий і водночас зворушливий. Вчитель, використовуючи мультимедійні елементи, дає можливість дітям повернутися в минуле, щоб згадати, як розпочиналося їхнє шкільне життя. Вдало підібрані віршики, сценки, гуморески, частівки.Сподобалася презентація. Дякую.