mail@urok-ua.com

Сценарій свята “Прощание с начальной школой”

Подано сценарій свята “Прощание с начальной школой” для 4 класу з російською мовою навчання із презентацією, які допоможуть зробити це свято незабутнім, яскравим.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
89

3 коментарі

  1. Випускне свято, проведене у 4 класі, містить добірку віршів, сценки, пісні, усмішки. Ви створили теплу святкову невимушену атмосферу прощання з початковою школою. Розробка буде корисна педагогам, які працюють з дітьми молодшого шкільного віку. Дякую!

  2. Прощання з початковою школою – це новий етап у житті школярів, адже вони стають дорослішими, самостійнішими. Учні вже не будуть тими маленькими школяриками, якими опікувалася їхня шкільна мама – перша вчителька. Перший шкільний випуск учнів – це важливий , особливий момент для діток. Я вважаю, що вчителеві вдалось гарно організувати свято для своїх учнів. Світлини-спогади – дуже зворушливодля самих учнів та їхніх батьків. Дякую! Бажаю, щоб Ваші учні цінували Вашу працю та душевну теплоту, щоб завжди Вам віддячували своєю щирістю і не забували свій рідний клас!

  3. Сценарій свята цікавий і водночас зворушливий. Вчитель, використовуючи мультимедійні елементи, дає можливість дітям повернутися в минуле, щоб згадати, як розпочиналося їхнє шкільне життя. Вдало підібрані віршики, сценки, гуморески, частівки.Сподобалася презентація. Дякую.