mail@urok-ua.com

Заняття – гра “Я майбутній п`ятикласник”

Заняття – гра “Я майбутній п`ятикласник”
Заняття для учнів 4 класу.
Мета: сприяти зниженню тривожності; підвищити емоційну стійкість та психологічну готовність до навчання в 5 класі; згуртувати класний колектив; сформувати адекватну самооцінку; формувати навички взаємодії з іншими людьми

Вікно перегляду документа

 

  • : Сімакова Наталя Петрівна
  • : Практичний психолог
  • : Берестівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Я майбутній п`ятикласник
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Гарне підготовче заняття, що продумане у формі гри. Учні зможуть підготуватися до переходу у 5-й клас та мають можливість провести незабутньо час. Кожна зупинка зацікавлює.

  2. Не з переказів знаю, як важко учням 5-го класу адаптуватися після переходу із початкової ланки. Ваше заняття є гарною підготовкою до нового етапу у житті учнів. Дякую за хороші ідеї!

  3. Наталя Петрівна,ви як психолог досягли поставленої мети, підготовка учнів початкової школи – це велика і кропітка робота,тому проводячі такі заняття- подорожі ,ми плавно підготовлюємо учнів до перехтду в середню школу. Заняття цікаве та насичене. Взяла собі на замітку.

  4. Адаптація учнів 5 класу є нелегким процесом. Це етап , коли для розв’язання певних навчально-виховних завдань, необхідно враховувати психологічні особливості , рівень пізнавальної діяльності школярів. Заняття – гра “Я- майбутній п`ятикласник” допомагає учням ( пока ще 4 класу ) підготуватися до переходу до основної школи. Подорожуючи у космос , учні виконують різні вправи, які впливають на формування особистості майбутнього п’ятикласника. Дякую.

  5. Я би сказала, що це урок- подорож, на якому добре реалізовані міжпредметні зв’язки. Та якщо був присутній психолог, то це вже бінарний урок. Матеріал уроку цікавий, пізнавальний. Правда психологічна налаштованість на зміни якось не дуже спостерігається. Є елементи, але того замало, щоб повністю реалізувати поставлену мету.