mail@urok-ua.com

Заняття – гра “Я майбутній п`ятикласник”

Заняття – гра “Я майбутній п`ятикласник”
Заняття для учнів 4 класу.
Мета: сприяти зниженню тривожності; підвищити емоційну стійкість та психологічну готовність до навчання в 5 класі; згуртувати класний колектив; сформувати адекватну самооцінку; формувати навички взаємодії з іншими людьми

 

 • : Сімакова Наталя Петрівна
 • : Практичний психолог
 • : Берестівська ЗОШ І-ІІІ ст.
 • Я майбутній п`ятикласник
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
175

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

 1. Наталя Петрівна,ви як психолог досягли поставленої мети, підготовка учнів початкової школи – це велика і кропітка робота,тому проводячі такі заняття- подорожі ,ми плавно підготовлюємо учнів до перехтду в середню школу. Заняття цікаве та насичене. Взяла собі на замітку.

 2. Адаптація учнів 5 класу є нелегким процесом. Це етап , коли для розв’язання певних навчально-виховних завдань, необхідно враховувати психологічні особливості , рівень пізнавальної діяльності школярів. Заняття – гра “Я- майбутній п`ятикласник” допомагає учням ( пока ще 4 класу ) підготуватися до переходу до основної школи. Подорожуючи у космос , учні виконують різні вправи, які впливають на формування особистості майбутнього п’ятикласника. Дякую.

 3. Я би сказала, що це урок- подорож, на якому добре реалізовані міжпредметні зв’язки. Та якщо був присутній психолог, то це вже бінарний урок. Матеріал уроку цікавий, пізнавальний. Правда психологічна налаштованість на зміни якось не дуже спостерігається. Є елементи, але того замало, щоб повністю реалізувати поставлену мету.