mail@urok-ua.com

Заняття – гра “Я майбутній п`ятикласник”

Заняття – гра “Я майбутній п`ятикласник”
Заняття для учнів 4 класу.
Мета: сприяти зниженню тривожності; підвищити емоційну стійкість та психологічну готовність до навчання в 5 класі; згуртувати класний колектив; сформувати адекватну самооцінку; формувати навички взаємодії з іншими людьми

 

 • : Сімакова Наталя Петрівна
 • : Практичний психолог
 • : Берестівська ЗОШ І-ІІІ ст.
 • Я майбутній п`ятикласник
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
261

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Гарне підготовче заняття, що продумане у формі гри. Учні зможуть підготуватися до переходу у 5-й клас та мають можливість провести незабутньо час. Кожна зупинка зацікавлює.

 2. Не з переказів знаю, як важко учням 5-го класу адаптуватися після переходу із початкової ланки. Ваше заняття є гарною підготовкою до нового етапу у житті учнів. Дякую за хороші ідеї!

 3. Наталя Петрівна,ви як психолог досягли поставленої мети, підготовка учнів початкової школи – це велика і кропітка робота,тому проводячі такі заняття- подорожі ,ми плавно підготовлюємо учнів до перехтду в середню школу. Заняття цікаве та насичене. Взяла собі на замітку.

 4. Адаптація учнів 5 класу є нелегким процесом. Це етап , коли для розв’язання певних навчально-виховних завдань, необхідно враховувати психологічні особливості , рівень пізнавальної діяльності школярів. Заняття – гра “Я- майбутній п`ятикласник” допомагає учням ( пока ще 4 класу ) підготуватися до переходу до основної школи. Подорожуючи у космос , учні виконують різні вправи, які впливають на формування особистості майбутнього п’ятикласника. Дякую.

 5. Я би сказала, що це урок- подорож, на якому добре реалізовані міжпредметні зв’язки. Та якщо був присутній психолог, то це вже бінарний урок. Матеріал уроку цікавий, пізнавальний. Правда психологічна налаштованість на зміни якось не дуже спостерігається. Є елементи, але того замало, щоб повністю реалізувати поставлену мету.