mail@urok-ua.com

Завдання з української мови для учнів 10 класу

В роботі представлено різні види завдань: терміни та професійні слова, слововживання, речення з омонімами, вживання фразеологізмів та синонімічних слів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Згодна з попередніми коментарями: гарна робота,цікава, та потребує суттєвого доопрацювання. Шкода, що ні в анотації, ні в самій роботі не вказано, що це тема “Фразеологія та Лексикологія”, де можна використати завдання. Адже вашою роботою користуються і молоді колеги. Бажаю успіхів.

  2. Для учнів фразеологія є складною темою, тому завдання з цієї теми повинні бути частим гостем на уроках.Сподобалась вправа “Червоним по чорному”, “Вправа з ключем”, групова робота з омонімами.

  3. Такі практичні завдання необхідні при підготовці до ЗНО, адже тема “Фразеологія та Лексикологія” є обов`язковою в тестах.. Тому можуть бути використані і у 10 і у 11 класі. Але, як на мене, матеріалу замало, хотілося б більше. Творчих успіхів!

  4. Запропоновані завдання з теми ” Лексика. Фразеологія ” можна використовувати на різних етапах уроку. Завдання мають практичну спрямованість начання .На мою думку, необхідно ще додати творчі та різнорівневі вправи. Дякую.