mail@urok-ua.com

Година спілкування для старшокласників “Моя любове. Я перед тобою…” Ліна Костенко

Любов – вічне зелене дерево життя, вона то бурхлива, як океан, то невичерпна, як джерело, гаряча,як промені сонця, як іскри вогню, що спалахує дивовижною загравою, як страшенний буревій, що гасить ту пожежу і запалює нову, ще дивовижнішу. Той, хто зазнав її, вічно зберігає ту пісню в серці, у своїй душі. Якою ж вона була в житті великих людей?

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
90

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Інколи любов переживає саму людину і спонукає інших до високих звершень. Вчитель наводить гарні приклади, яких потрібно наслідувати. Захід сподобався. Чудовими є поетичні рядки про найвище почуття – кохання.

  2. Тематика години спілкування відповідає віковій категорії. Інтимна лірика Ліни Костенко – благодатний грунт для вивчення.Емоційності заходу додає музичний супровід при читанні поезій,це чудово.Вдало проводиться паралель з іншими творами спільної тематики.Дякую.

  3. Надзвичайно прекрасний захід, що присвячується почуттю кохання. Доречним є включення інсценізації із “Лісової пісні” Лесі Українки, чудові вірші, гарний вибір пісенного матеріалу. А згадка про “Пісню пісень” – вагомий плюс заходу. Дякую!