mail@urok-ua.com

Година спілкування “Лихослів’я?.. Є альтернативи!”

Година спілкування “Лихослів’я?.. Є альтернативи!”
Лихослів’я є серйозним викликом для нашого суспільства. Лихословлять діти, дорослі, пенсіонери… На вулицях, у громадському транспорті, на роботі, у навчальних закладах, на базарі і вдома… Нецензурна лайка стала звичним явищем. Такі слова можна чути не тільки у спілкуванні дорослих, а і в розмовах батьків з дітьми. Ними обмінюються навіть закохані. Якщо в сім’ї батьки лихословлять, то й дитина починає лихословити. Грубі слова з вуст дитини вже майже не дивують. Страшно, що нецензурні слова руйнують ніжну дитячу душу. Чи відчуватиме потяг до прекрасного людина, яка з дитинства отруєна нецензурними словами?
Ця тема є досить актуальною, адже однією з найвагоміших ознак нації є мова, саме завдяки рідній мові кожна людина ідентифікує себе як українця, поляка, єврея тощо. І якщо ж ми – українці, то потрібно розмовляти українською!

  • : Синьоок Валентина Іванівна
  • : практичний психолог, вчитель початкових класів
  • : Чорнобаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Чорнобаївської районної ради Черкаськлї області
  • Година спілкування Лихослів'я
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 3 з 5)
83

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Якби Сократ почув сучасну молодь, то, мабуть, сказав би ще кілька фраз, які б знову неслись через віки… Тема дуже актуальна, я би навіть сказала, що болюча. Усі бесіди, усі вправи є дуже повчальними і підібрані просто в саму ” точку”. Сподобалось все, а особливо вправа ” Мій шлях”. Ви просто молодець!)