super@urok-ua.com

Година спілкування “Лихослів’я?.. Є альтернативи!”

Автор матеріалу: Година спілкування “Лихослів’я?.. Є альтернативи!”

Година спілкування “Лихослів’я?.. Є альтернативи!”
Лихослів’я є серйозним викликом для нашого суспільства. Лихословлять діти, дорослі, пенсіонери… На вулицях, у громадському транспорті, на роботі, у навчальних закладах, на базарі і вдома… Нецензурна лайка стала звичним явищем. Такі слова можна чути не тільки у спілкуванні дорослих, а і в розмовах батьків з дітьми. Ними обмінюються навіть закохані. Якщо в сім’ї батьки лихословлять, то й дитина починає лихословити. Грубі слова з вуст дитини вже майже не дивують. Страшно, що нецензурні слова руйнують ніжну дитячу душу. Чи відчуватиме потяг до прекрасного людина, яка з дитинства отруєна нецензурними словами?
Ця тема є досить актуальною, адже однією з найвагоміших ознак нації є мова, саме завдяки рідній мові кожна людина ідентифікує себе як українця, поляка, єврея тощо. І якщо ж ми – українці, то потрібно розмовляти українською!

  • : Синьоок Валентина Іванівна
  • : практичний психолог, вчитель початкових класів
  • : Чорнобаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Чорнобаївської районної ради Черкаськлї області
  • Година спілкування Лихослів'я
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Ви порушуєте актуальну проблему. У народі кажуть: ” Слово – не горобець, вилетить – не впіймаєш”. Кожна людина має слідкувати за своїми словами, адже є культура поведінки, культура мовлення, що нас і представляє свідомими, толерантними людьми. Робота є пізнавальною.

  2. Дуже правильно анонсовано матеріал,тема дійсно актуальна.Матеріал підібраний багатий,цікавий,повчальний.Теоретичний матеріал підкріплюється практичними вправами.цікаво подається історія лихослів,я.Все-супер! Дякую.

  3. Чудовий виховний захід, пронизаний притчами. Повчальне відео. Все дуже сподобалась, дізналась про хворобу психологічну, нові терміни. Дякую, колего, варте перегляду!

  4. Актуальна тема, розроблена гарно, цікаві завдання. Матеріал підібраний фахово. Давно таке шукала. Дякую. Але мені видалося, що для одного заняття забагато – зроблю 2. Вистачить!

  5. Якби Сократ почув сучасну молодь, то, мабуть, сказав би ще кілька фраз, які б знову неслись через віки… Тема дуже актуальна, я би навіть сказала, що болюча. Усі бесіди, усі вправи є дуже повчальними і підібрані просто в саму ” точку”. Сподобалось все, а особливо вправа ” Мій шлях”. Ви просто молодець!)