super@urok-ua.com

Інтегрований навчальний комплекс (презентація) з англійської мови для учнів 5 – 8 класів з теми ” My free time. Hobbies”

Автор матеріалу: Інтегрований навчальний комплекс (презентація) з англійської мови для учнів 5 – 8 класів з теми ” My free time. Ho...

Інтегрований навчальний комплекс (презентація) з англійської мови для учнів 5 – 8 класів з теми ” My free time. Hobbies” може бути використаний при вивченні теми “Мій вільний час” для полегшення розуміння, сприйняття та запам’ятовування навчального матеріалу на значний період.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Інтегрований навчальний комплекс можна використати під час уроку на момент вивчення даної теми, в домашніх умовах(для кращого заасвоєння матеріалу), запропонувати батькам, які дбають про якісні знання дитини.

  2. Якісна презентація. Містить різні типи вправ за темою “Мій вільний час. Хобі”: тестові завдання, вправи на встановлення відповідності (картинку з єднати з відповідною назвою), вилучення зайвого, сполучення частин речення в ціле, на розуміння змісту прочитаного тексту