mail@urok-ua.com

Інтегрований урок позакласного читання та природознавства для 3 класу

Технологія інтерактивного навчання передбачає активну взаємодію учнів і педагога. Це така форма співпраці, в якій учитель і учні є рівноправними суб’єктами навчального процесу. Використання інтерактивних методів навчання сприяє посиленню інтересу учнів до здобування знань, виробленню пізнавальної самостійності учнів, кращому засвоєнню навчального матеріалу, розвитку творчих здібностей учнів.
Дана робота складається із вступу, добірки практичного застосування інтерактивного навчання, висновків та списку використаних джерел.
У вступі обґрунтовується актуальність та практична цінність даної теми, мета, підходи та форми організації навчальної діяльності учнів. Основною частиною даної роботи є добірка інтерактивних вправ різного характеру та на різних етапах навчання школярів, наводяться поради щодо доцільності використання того чи іншого прийому на уроках в початковій школі. У висновках наводяться підсумки застосування інтерактивного навчання. У списку використаної літератури подаються джерела та посилання, на основі яких була створена дана робота.
Творчість вчителя породжує творчість учня. Якщо на кожний урок підбирати такі види навчальної діяльності , які дають матеріал для роздумів, можливість виявити ініціативу і самостійність, потребують розумового напруження , винахідливості , творчості – це зацікавить дітей , викличе позитивні емоції , сприятиме до діяльності, пошуку.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *