mail@urok-ua.com

Картки з формування і розвитку навички читання через розвиток мислення дитини за методикою Валерія Едігея

Дитяче читання називають інтелектуальним ресурсом країни, головним резервом людського потенціалу нації.
Сучасні діти виросли в середовищі комп’ютерних технологій. Пошук – те, що вони вміють найкраще. Подача матеріалу на уроці, цікавість, елемент гри ще ніколи не були настільки важливі.
Методика Валерія Едігея з розвитку техніки читання через розвиток мислення дитини є актуальною в сучасній школі, адже побудована на реалізації законів розвитку психіки, на стимулюванні інтересу до читання. Деформовані слова, речення, тексти розвивають у дитини, перш за все, найголовнішу якість мислення – вміти передбачати, а також, відчуття мови, грамотність – через поглиблене вивчення буквеного складу слова та активне конструювання слів. Текстові матеріали супроводжуються презентацією для кращого сприймання і запам’ятовування словникових слів за оновленою програмою для 1-4 класів.

Презентація №1

Вікно перегляду презентації

Презентація №2

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Методика Валерія Едігея з розвитку техніки читання через розвиток мислення дитини є актуальною в сучасній школі, адже побудована на стимулюванні інтересу до читання. Текстові матеріали супроводжуються презентаціямидля кращого сприймання і запам’ятовування. Даний метод має розвиваючий ефект: концентрація уваги, швидкість, гнучкість, творче мислення і т.д. Дякую. Тема актуальна.