mail@urok-ua.com

Конспект бібліотечного уроку

Конспект бібліотечного уроку в 3 класі
Мета уроку розвиток та корекція мотивації роботи з довідковою літературою,виховання любові до читання художніх дитячих книг

 • : Остапюк Надія Володимирівна
 • : Вчитель початкових класів
 • : ЗОШ І-ІІІ ст. с. Соловичі
 • Конспект бібліотечного уроку
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
676

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

 1. Ігрова, невимушена атмосфера в бібліотеці налаштовує школярів на довірливі взаємини, викликає інтерес до хранилища книг. Перевтілені учні в словник, енциклопедію, художню книгу сприяють позитивній мотивації до користування науковою і хідожньою літературою. Практичний характер має робота з виставкою книг. Гарний конспект уроку.

 2. Бібліотечні уроки дуже потрібні школярам.На цих уроках формується читацька компетентність, а також учні знайомляться з літературою для дітей різного віку Даний конспект показує,як треба залучати дітей до читання. А кожен вчитель може додати щось своє.Дякую!

 3. Проведення подібних заходів є просто необхідними для маленьких читачів. Формування читацької культури- це актуальне питання сьогодення. Конспект побудовано чітко, лаконічно, залучено учнів старших класів. Пропоную провести інтерактивні гру або ж вікторину. Дякую за напрацювання.

 4. Бібліотечні уроки готують дітей до самостійного опрацювання різних джерел інформації, що є важливим для їх розвитку. Надія Володимирівна заохочує даним заходом дітей до читання, формує пізнавальний інтерес, сприяє усвідомленню ними книги як культурного та духовного явища.