super@urok-ua.com

Конспект бібліотечного уроку

Автор матеріалу: Конспект бібліотечного уроку

Конспект бібліотечного уроку в 3 класі
Мета уроку розвиток та корекція мотивації роботи з довідковою літературою,виховання любові до читання художніх дитячих книг

Вікно перегляду документа

  • : Остапюк Надія Володимирівна
  • : Вчитель початкових класів
  • : ЗОШ І-ІІІ ст. с. Соловичі
  • Конспект бібліотечного уроку
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Ігрова, невимушена атмосфера в бібліотеці налаштовує школярів на довірливі взаємини, викликає інтерес до хранилища книг. Перевтілені учні в словник, енциклопедію, художню книгу сприяють позитивній мотивації до користування науковою і хідожньою літературою. Практичний характер має робота з виставкою книг. Гарний конспект уроку.

  2. Бібліотечні уроки дуже потрібні школярам.На цих уроках формується читацька компетентність, а також учні знайомляться з літературою для дітей різного віку Даний конспект показує,як треба залучати дітей до читання. А кожен вчитель може додати щось своє.Дякую!

  3. Проведення подібних заходів є просто необхідними для маленьких читачів. Формування читацької культури- це актуальне питання сьогодення. Конспект побудовано чітко, лаконічно, залучено учнів старших класів. Пропоную провести інтерактивні гру або ж вікторину. Дякую за напрацювання.

  4. Бібліотечні уроки готують дітей до самостійного опрацювання різних джерел інформації, що є важливим для їх розвитку. Надія Володимирівна заохочує даним заходом дітей до читання, формує пізнавальний інтерес, сприяє усвідомленню ними книги як культурного та духовного явища.