super@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку читання та трудового навчання

Автор матеріалу: Конспект інтегрованого уроку читання та трудового навчання

У сучасному педагогічному процесі значного розвитку набула ідея міжпредметної інтеграції.
Інтегровані уроки ставлять за мету спресувати споріднений матеріал кількох предметів навколо однієї теми. .
На мою думку, інтегрований урок – це один із сучасних уроків, який дає можливість зробити навчання молодших школярів цікавим і надати якісну освітню послугу.
На уроці використані різні педагогічні технології: інтерактивні, критичного мислення, швидкочитання. Основними формами роботи на уроці є колективна, парна, групова.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Даний ночний матеріал у формі презентації допоможе розширити і урізноманітнити урок, стане його чудовим доповненням. Презентація направлена ознайомити учнів з творчістю Миколи Вороного, пограти в ігри, попрацювати в групах, виготовити сніжинки з паперу. Дякую.

  2. Відомо, що в процесі гри учні краще засвоюють матеріал. Даний урок є цьому вдалий приклад. Швидка зміна діяльності активізує роботу учнів на уроці. Вдало підібраний девіз уроку спонукає не тільки до навчання , але й до практичної роботи. Сподіваюсь, що учні ознайомились із технікою “витинанка” , засвоїли основні прийоми та навички у роботі і виготовили сніжинки, якими можна прикрасити клас до свята. Бажаю успіхів!

  3. Провідною на уроці є ігрова діяльність різного характеру. Інтеграція читання з трудовим навчанням вдалася. Гадаю, учням було цікаво виготовити свою сніжинку та ознайомитись із поняттям “витинанка”.