mail@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку із української мови з використанням декількох предметів для 3 класу: Зима-Білосніжка.

Інтегрований урок (укр. мова, читання, ознайомлення з навколишнім світом, музика, трудове навчання, образотворче мистецтво). Урок цікавий, творчий, продуктивний, незвичайний. Використані нові інноваційні технології, вправи: ,,Мікрофон” , ,,Гронування” . ,,Складання павутинки”. Робота з деформованим текстом.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дякую вчителеві за плідну підготовку до уроку.Здається,що методичного матеріалу надано забагато.Але я вважаю,що вчитель зможе адаптувати та відібрати найнеобхідніше.Кожен блок роботи має закінчену думку,тож можна або додати,або пербудувати інформацію.Успіхів

  2. Вікторіє Олександрівно! Вітаю. Почну з того, що вже запозичила до своєї методичної скарбнички аутотренінг, яким Ви розпочинаєте урок. Чудово! Розповідь про грудень насичена народознавчим матеріалом. Гра “Додай прикметник” розвиває мовлення дітей, збагачує словниковий запас. Гра “Фотооко” – розвиток уваги. Урок надзвичайний, та не уявляю, як ви вклалися в час? Презентація хороша. Правда, слайди з грою “Додай прикметник” треба доопрацювати: змініть розмір шрифту, щоб учні не вказували на неправильний перенос слів з рядка в рядок на екрані. Успіхів!

  3. Вчитель вдало добирає методично-дидактичне забезпечення для уроку, яке сприятиме кращому сприйняттю навчальної інформації. Сподобалось створення емоційного фону уроку. Основна частина уроку проходить продуктивно завдяки обраним формам і методам .