Конспект логопедичного заняття. Диференціація звуків Р-Л.Як Карлсон вчився звуки правильно вимовляти

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект логопедичного заняття. Диференціація звуків Р-Л.Як Карлсон вчився звуки правильно вимовляти
Посада: вчитель-логопед
Місце роботи: Сокальський логопедичний пункт

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект логопедичного заняття. Диференціація звуків Р-Л.Як Карлсон вчився звуки правильно вимовляти.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Яка чудова презентація, передивилась з задоволенням, скільки корисних вправ можна взяти до уроку, а логопеду-на заняття, неначе казкова пригода з Карлсоном. видно, що вчитель попрацював з любов ю до діточок! Дякую!

  2. Я не логопед, але матеріали, подані в занятті стануть в нагоді…. вчителям, які працюють з першокласникам. Вважаю, для уроків навчання грамоти всамий раз, особливо подобаються ігри (“Поломані слова”….).Успіху у ваших починаннях!

  3. Тема уроку дуже актуальна для учнів 2 класу. Конспект заняття багатий, цікавий, різноплановий. Звуки [р] і [л] відпрацьовуються системою різноманітних вправ, які подані в ряду “від простого до складного”. Казковий персонаж на уроці “спонукає” дітей до виконання завдань. Цікаво виконана презентація до уроку. Проте саме заняття дещо переобтяжене завданнями. На перший погляд здається, що логопед включила в урок все,що можна було б використати в роботі по диференціації контрольних звуків, при цьому не завжди раціонально використовуючи час, так, на мій погляд, в 2 класі за умови правильної вимови вказаних звуків всіма учнями підгрупи не зовсім доцільною є така об’ємна артикуляційна гімнастика.Додатковий матеріал, який пропонує педагог до уроку дуже цікавий і заслуговує на увагу. Спасибі за роботу!

  4. Матеріал заняття багатий та корисний, досить багато дітей мають вади мовлення, дані вправи допоможуть вирішити проблему . Сподобалось, що артикуляційна зарядка супроводжується віршем, проводиться чимало різнопланових вправ для досягнення мети. Дякую!