mail@urok-ua.com

Конспект логопедичного заняття. Диференціація звуків Р-Л.Як Карлсон вчився звуки правильно вимовляти

Конспект логопедичного заняття. Диференціація звуків Р-Л.Як Карлсон вчився звуки правильно вимовляти.

Конспект уроку

Презентація

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
555

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Я не логопед, але матеріали, подані в занятті стануть в нагоді…. вчителям, які працюють з першокласникам. Вважаю, для уроків навчання грамоти всамий раз, особливо подобаються ігри (“Поломані слова”….).Успіху у ваших починаннях!

  2. Тема уроку дуже актуальна для учнів 2 класу. Конспект заняття багатий, цікавий, різноплановий. Звуки [р] і [л] відпрацьовуються системою різноманітних вправ, які подані в ряду “від простого до складного”. Казковий персонаж на уроці “спонукає” дітей до виконання завдань. Цікаво виконана презентація до уроку. Проте саме заняття дещо переобтяжене завданнями. На перший погляд здається, що логопед включила в урок все,що можна було б використати в роботі по диференціації контрольних звуків, при цьому не завжди раціонально використовуючи час, так, на мій погляд, в 2 класі за умови правильної вимови вказаних звуків всіма учнями підгрупи не зовсім доцільною є така об’ємна артикуляційна гімнастика.Додатковий матеріал, який пропонує педагог до уроку дуже цікавий і заслуговує на увагу. Спасибі за роботу!

  3. Матеріал заняття багатий та корисний, досить багато дітей мають вади мовлення, дані вправи допоможуть вирішити проблему . Сподобалось, що артикуляційна зарядка супроводжується віршем, проводиться чимало різнопланових вправ для досягнення мети. Дякую!