mail@urok-ua.com

Конспект уроку позакласного читання в 2 класі “Подорож казковими стежками”

Даний урок можна використати при проведенні уроків позакласного читання. Він спрямований на вдосконалення учнів ділити текст на завершені частини, вибирати заголовки до них, давати характеристики головним дійовим особам; удосконалювати якості читання, розвитку пам’яті, периферичного зору, розширення кута зору.

Конспект уроку 

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Вся робота вчителя на даному уроці була направлена на те, щоб прищепити своїм вихованцям любов до читання. Дуже добре, що на урок був запрошений бібліотекар, який за зупинці “Довідковій” познайомив з виставкою книг. Для повного сприйняття не вистачало презентації, на яку вчитель опиралася на протязі уроку. Дякую, пані Юлія!

  2. Гарний урок, цікаві види роботи. Для повноти картини не вистачає презентації, з опису видно, що презентація містить основний матеріал і опис завдань. Хотілось би її переглянути, щоб не дофантазовувати самому.Дякую.

  3. Дуже гарний урок, прекрасні види роботи, і казковий лабіринт, і прихід капітану, прекрасна презентація, за якою учні подорожують, здійснюється формування навичок учнів ділити текст на завершені частини, вибирати заголовки до них, давати характеристики головним дійовим особам, висновок бібліотекаря. Вчитель – молодець!